| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun Solist din lume.per total?

12 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu exista cel mai bun solist din lume. Nu poate cadea nimeni de acord. Sunt foarte multe voci extraordinare. Mie unul imi plac Adam Levine, Jon Bongiovi, Brandon Flowers, Andrea Bocelli, Joey Tempest, Chester Bennington, Marc Anthony, Michael Bolton si mai sunt cativa, dar nu-mi vin acum in minte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot spune că la calitatea vocii s-au remarcat Freddie Mercury de la trupa Queen, Lemmy de la Motorhead și Brian Johnson de la AC/DC.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Maria, WTF? Cum il pui pe Freddie in aceeasi oala cu Lemmy si Brian? Lemmy si Brian aveau vocile foarte limitate, chiar daca erau muzicieni de exceptie, in special Lemmy.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

A întrebat "care este cel mai bun solist..." și am dat mai multe variante. Lemmy și Brian, după părerea mea, s-au remarcat ca soliști în industria muzicii, a rockului.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa daca e sa o luam cu industria roacelor... pe Robert Plant cui il lasam? Sau pe Jim Morrison? Si muuuulti altii, ca am putea sa o tinem asa pina miine. Curios ca inca nu a aparut ala cu justin biberon pe aici. E un utilizator TPU care il tot ridica in slavi pe putzalaul ala mic si idiot...

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Și ei au fost niște soliști buni dar i-am zis pe cei care mi-au venit primii în minte atunci când am citit întrebarea. Fiecare cu gusturile lui, am încetat să mai critic după preferințele muzicale.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Mdah, uite ca nu de fiecare data iti vine in minte ce ar trebui. Mie imi vine sa ma iau la palme ca nu am adus aminte de Ronnie James Dio mai devreme, de exemplu.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

La mine erau potriviți. Oricum, nu doresc să-i facem chat utilizatorului care a pus întrebarea deci, mi-a făcut plăcere să-ți răspund.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

happy
Pai utilizatorul a aruncat cu intrebarea si nu a mai participat deloc vad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eminem sau andrea
Boceli

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maria si Kodruz
Mai certati-va putin!