| FucktheSystem a întrebat:

Care este melodia voastră preferată de la Megadeth?

Răspuns Câştigător
| Polaris a răspuns:

@FucktheSystem - Damn. straight face Puterile mele paranormale încă funcţionează.

18 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

A tout le monde, in special pentru versuri care sunt de e o genialitate cum numai Megadeth putea sa produca.De solo-ul de la mijloc nu mai zic nimic...epic.Si faptul ca au cooptat-o pe solista de la Lacuna Coil e minunat.Parca vad ca la tine e Holy Wars... laughing

| LastChance a răspuns:

Cred că Sweating Bullets.
Una ai cerut, dar îmi plac aproape toate. Spun aproape toate pentru că nu le ştiu chiar pe toate.

Baftă!

| FucktheSystem explică:

@acarata, @иeмaиנa favoritele mele sunt exact cele care le-a enumerat @mhn24.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Fără îndoială Symphony of Destruction.
http://www.youtube.com/watch?v=gvHM9e1EVVY&feature=related

| TheDarkEmpire a răspuns:

Am prea multe ca sa spun una:
Peace Sells
Sweating Bullets
Tornado of souls
A tout le monde
EndGame
Angry Again
Hangar 18
Countdown to Extinction
Blood of Heroes
RattleHead

| EnterSandman a răspuns:

Am toata albumele Megadeth...de la Killing Is My Business...And Business Is Good pana la Endgame, si astept noul album sa-l iau si pe ala laughing.
dar daca ar fi sa aleg melodia preferata cred ca as alege Tout la monde sau...Tornado of souls

| Polaris a răspuns:

Bănuiesc că A tout le monde-ul, dar şi She Wolf şi Symphony of Destruction.

| Paulla a răspuns:

Symphony of Destruction, cred. E greu de ales.

| HelterSkelter a răspuns:

In my darkest hour

| RedHair a răspuns:

Si peste 4 ani: Angry again big grin.

| 13 a răspuns:

1000 times goodbyehappy

| oasis a răspuns:

Intrigat ca nimeni n-a mentionat Go to hell.

Mie-mi plac toate, big fan of Megadeth.; o

| Edd_4925 a răspuns:

Symphony of Destruction si Rattle Head

| tixytix a răspuns:

She Wolf

| Xfactor_2745 a răspuns:

Holy wars, Good mourning sau Take no prisoners.E greu de ales o preferata

| FucktheSystem explică (pentru Xfactor_2745):

Wow, răspuns primit 3 ani mai târziu...

| acarata a răspuns:

Mie cel mai mult imi place Symphony of Destruction. Tie?

| DoarEu_3929 a răspuns:

Trust! A ta care e?