| Cojocaru_Theodora-Martha_1994 a întrebat:

Care este melodia voastra preferata si ce melodii imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| AdrianRamosBvB a răspuns:

Melodia mea preferata e canto del pilon dar acuma nu stiu de care iti plac tie. melodii gen canto del pilon mai sunt destule (pompeii-bastille, zara larrson-i will never forget you, shakira-whenever, morandi-afrika, aid kit-my silver lining, major lazer-lean on). alte melodii care imi plac sunt drake-hotline blings. willy william-ego, calvin harris-how deep is your love, don omar-danza kuduro, ryan lewis-trifth shop

8 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Aceasta. ^^
https://www.youtube.com/watch?v=fDrTbLXHKu8

De recomandat, hmm.. Nu știu ce gen preferi tu, dar poate îți place ceva de aici. https://www.youtube.com/playlist?list=PLpkHsORQ81GhmGcQ1dFKrLY_7ny29FYPv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am o melodie preferată dar
Queen-Mother love
Motorhead- Love me forever
Testament- Souls of black
Pantera-I'm broken
Leonard Cohen- Boogie street
Nina Simone- Feeling good
Sună cel mai bine din playlist ul meu.
Nu pune pe cineva să-ți recomande melodii dacă nici măcar nu cunoaște genul muzical pe care-l asculți. Ca și-n cazul de față.

| DiandraDya a răspuns:

Îmi place Ricchi e Poveri-Sara Perche Ti Amo...e o melodie veche dar pe care niciodata nu ma plictisesc sa o ascult.Are un mesaj foarte dragut din punctul meu de vedere, si de obicei cand sunt trista ma face sa zambesc si ma binedispune.happy big grin

| DiandraDya a răspuns:

Imi place foarte mult Brian Adams..si iti recomand si "clasicii"italieni cum ar fi Toto Cutugno, Albano Carrisi si Adriano celentano. tongue

| AlexFlorin7 a răspuns:

Cheloo - unde se termina visele