| larisadriana99 a întrebat:

Câteva melodii mai frumoase?

3 răspunsuri:
| Ventilator12345 a răspuns:

Pai, daca vrei pop ii ai pe Michael Jackson, Ed Sheeran
Daca vrei rap il ai pe Eminem.
Daca vrei rock ai AC/DC, Queen, si cateva melodii de la Muse ( in special melodia ''Psycho''
Daca vrei trap/dupstep il ai pe Tiesto si Armin van Buuren
Si iti recomand si Smash Mouth, nu stiu ce gen de muzica fac exact.

Si asa, in special, ca melodii, iti recomand cateva:
Michael Jackson - A Place With No Name
Michael Jackson - They Don't Care About Us
Michael Jackson - Earth Song
Ed Sheeran - You Need Me, I Don't Need You
Ed Sheeran - Don't
Eminem-Without Me
Eminem- Rap God
Eminem- The Real Slim Shady
Eminem-Just Lose It (melodia suna bine, videoclipul e cam dur si cam scarbos, versurile sunt cam idioate)
AC/DC- Back in Black
AC/DC-Highway to Hell
AC/DC-Thunderstruck
Queen-The Invisible Man
Queen- Bohemian Rhapsody
Queen- We Will Rock You
Muse-Psycho
Tiesto-Secrets
Smash Mouth- Walkin' On The Sun
Smash Mouth- All Star

Pink Floyd - Another Brick In The Wall
Adele- Set Fire To The Rain
Mark Ronson- Uptown Funk ft. Bruno Mars

Daca vrei melodii romanesti, poti sa iei orice melodie facuta intre anii 2007-2014, si cateva din 2000-2004 ( nu manele si muzica populara )

De la Michael Jackson poti sa asculti orice melodie, toate sunt faine ( incearca-le si pe cele mai putin cunoscute, gen Blood On The Dance Floor, Money, Dirty Diana, Give In To Me, Stranger in Moscow )
De la Ed Sheeran, din nou, poti asculta orice melodie, toate sunt faine.
De la Tiesto poti asculte orice, toate sunt faine.

| Xozi a răspuns:

Ce tip de melodii vrei?

| larisadriana99 explică:

Ceva gen pop