| nirvanacartof a întrebat:

Cati ani are Hannah Montana?

Răspuns Câştigător
| mileycyrus_2941 a răspuns:

Merie1234 deci:Miley Cyrus in primul rand nu este numele ei adevarat:numele ei adevarat este astabig grinestiny Cyurs:bun in a doilea rand Miley are 16 ani si are un catel bichon foarte foarte draguzzzzzzzz si ea este super tare cea mai tare imi place numele ei si o sa merg la concertul ei in bucuresti chiar daca sunt in suceava si eu o sa am un catel! ca catelul lui Destiny Cyrus. O YEHHHHHHHHHH o yeahhhhhhhhhhhhhh

169 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

# 16 ani bafta

| Andreea_7493 a răspuns:

Iaaaar cu Hannah Montana? DOAMNE! Mai sunteti multi?straight facePai...cauta si tu pe google si vezi cati ani are...ar trebui sa se faca o categorie cu Hannah Montana! straight face

| maxQ a răspuns:

laughing Hannah Montana e numele din desene sau ce sunt ...ca nu ma uit. Adevaratul ei nume este Miley Cirus si are 16 ani.

| Ally a răspuns:

Da are 16 ani.

| Farcas a răspuns:

@kandyland ai dreptatelaughing Doar ca daca sar face o categorie cu Hannah Montana ar avea cele mai multe intrebarilaughing

| Unstopable a răspuns:

Poi. cam 16 stiu si i\eu k arewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca vroiai sa intrebi: "Cati ani are Miley Cyrus?". Are 16 ani iar pe 23 noiembrie o sa implineasca 17 straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ralucaaaaa, te rugam din suflet sa faci o rubrica dedicata lui Miley Cirus.asa poate scapam si noi de acest blestem ce a cazut asupra noastra, caci doamne, pacatosi mai suntem... rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah Montana are 16 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o cheama miley numele ei real este Destyn Hope Cyrus

| thegreatgatsby a răspuns:

Hannah montana nici nu exista laughing e doar un personaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Hannah Montana are 15-16 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred despre ea ca e foarte fromuasa.
este fana mea ce mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah Montana are 16 ani si multi in ainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hanna are16 ani si multi inainte. Multi pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hanah montana are 16 ani

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 16 ani si o cheamamiley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Hannah Montana are 16 ani fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar care e numarul ei>
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 sau 16

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana are 16 ani si miley cyres e numele ei real

| Gabitza_1479 a răspuns:

Akma are 17 ani iar uh aia mileycyrus@ ce te dai asa desteapta ca sti tot fanii o cunosc drept miley cyrus chiar a si avut un interviu in care miley a sus ca asa ii place sa ii se zica adevarat numele intreg miley destiny hope dar nu are numai un bichon are mai multi caini asa ca nu mai comenta fara sa stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Deutza97 a răspuns:

Pai are 17 ani, numele ei adevarat este Destyny Hope Cyrus. Locuieste in Londra, deci nu vorbeste romana ( am spus si treaba aceasta fiindca mai sunt intrebari de genu), are mai multi catelusi si sunt foarte draguti. Daca vrei sa stii mai multe contacteaza-ma la id-ul : andra_albinutza53 sau la asta : andreyutza_ingerashul_tau51 (nu prea intru pe el ) asa ca, contacteaza-ma pe primul id pentru a afla mai multe... (cred ca mai trebui-au explicatii pentru o fundita, nu? )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da hana e printesa muzicii si o plac deoarece e foarte frumoasa si ma vrajit adresa mea alexandru_boss130