| nirvanacartof a întrebat:

Cati ani are Hannah Montana?

Răspuns Câştigător
| mileycyrus_2941 a răspuns:

Merie1234 deci:Miley Cyrus in primul rand nu este numele ei adevarat:numele ei adevarat este astabig grinestiny Cyurs:bun in a doilea rand Miley are 16 ani si are un catel bichon foarte foarte draguzzzzzzzz si ea este super tare cea mai tare imi place numele ei si o sa merg la concertul ei in bucuresti chiar daca sunt in suceava si eu o sa am un catel! ca catelul lui Destiny Cyrus. O YEHHHHHHHHHH o yeahhhhhhhhhhhhhh

169 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love hannah montana! cand o sa dea concert la bucuresti o sa ma duc neaparat.in priumul rand numele ei este destyni hope cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati anai /
catalina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are in jur de 16 ani. ddddddddddd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

29 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce sunteti asa de obsedati de hana montana sau de miley cati ani are atatea are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o iubi multt pe mylly cyrus.Stiu ca numele ei adevarat este Destyn Hope Cyrus.are 16-17 ani.Si imi place ffffffffff mult cum arata si cum canta. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana are 16 ani este prietene mea stiu si engleza va dau idle ei mileyevoluata ne impacam foarte bine este cea mai buna prietene are o voce extraordinara sta in londra la holiwood are un catel care se numeste roky este foarte dragut si pufos sta la vila si are o casa superba cu piscina mereu ma duc la ea acasa si inotam in piscina eu am 14 ani si daca vreti mai multe informati adresa mea este deutza2k5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are pe la 16-17 ani sigur

| lunathemoon a răspuns:

Hannah Motana are 18 ani in 2010 avea 17 inar in 2009 16 cum spuneau i restul!

| Deutza97 a răspuns:

Pai are 17 ani, numele ei adevarat este Destyny Hope Cyrus. Locuieste in Londra, deci nu vorbeste romana ( am spus si treaba aceasta fiindca mai sunt intrebari de genu), are mai multi catelusi si sunt foarte draguti. Daca vrei sa stii mai multe contacteaza-ma la id-ul : andra_albinutza53 sau la asta : andreyutza_ingerashul_tau51 (nu prea intru pe el ) asa ca, contacteaza-ma pe primul id pentru a afla mai multe... (cred ca mai trebui-au explicatii pentru o fundita, nu? )

| ela23nice a răspuns:

16 ani

| Gabitza_1479 a răspuns:

Akma are 17 ani iar uh aia mileycyrus@ ce te dai asa desteapta ca sti tot fanii o cunosc drept miley cyrus chiar a si avut un interviu in care miley a sus ca asa ii place sa ii se zica adevarat numele intreg miley destiny hope dar nu are numai un bichon are mai multi caini asa ca nu mai comenta fara sa stii

| Teo_3431 a răspuns:

Hannah Montana are 16-17 ani Teo

| Teo_3431 a răspuns:

Hannah Montana are 16-17 ani

| dutza_4137 a răspuns:

Hannah montana are 16 ani

| Cristina_2841 a răspuns:

Pai cred ca are 16 ani sau 17 nu stiu sigur pentru ca nu sunt chiar un fan al lui hannah poate al lui miley

| rafaelle a răspuns:

Terminati dracu cu destyni cyrus

| Tha_Printesa_1995_vGeA a răspuns:

Hannah Montana adica Miley Cyrus are 18 ani si sta in Londra