| lovegirl15 a întrebat:

Caut de ceva timp o melodie, dar nu mai retin cum se numeste.
Stiu insa ca videoclipul e unul nebun, ca sa zic asa laughing
Persoanele din video danseaza intr-un mod ciudat, destrabalat. Era un tip care stiu ca...barbatia lui facea chestii ciudate sau habar n-am cum sa le numesc. La fel si in cazul unei femei, a carei sani zici ca o luasera razna.
Stie cineva cum se numeste melodia?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| HighByTheBeach a răspuns:

Cred ca e asta:
Turn down for what https://www.youtube.com/watch?v=HMUDVMiITOU