| Saraaaa a întrebat:

Caut melodia asta: Vizante, SoB si eczistent -Piesa pe repeat si nu o gasesc imi place la nebunie care stiti de unde sa o iau sau care o aveti in comp

4 răspunsuri:
| Ionii13 a răspuns:

Pai melodia o poti lua de pe fisierul meu.ro, insa daca nu ai cont nu poti downloada prea multe.happy Dar scrie numele melodiei si o vei gasi acolo!

| Ioanna2012 a răspuns:

Daca e vorba de aceasta

http://www.youtube.com/watch?v=uwVOzel-Vs4

ti-o dau eu :D o am in calculator

| Iulia1106 a răspuns:

Singura melodie pe care am gasit-o cu numele "Piesa pe repeat" este cantata de nane. thinking Nu stiu alta happy.

| MissKatherine a răspuns:

Glitter-graphics.com