| KidrauhlGirl a întrebat:

Cautam vocalist si baterist...happy mai multe detalii la id:blue_eyes0806

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Kidrauhl e numele de cont al lui Justin Bieber pe YT.Nu mersi, nu am chef sa iti ofer talentele mele de privighetor al Moldaviei pentru trupa, si nici nu am chef sa rup tobele mai ceva ca Lars Ulrich pentru o trupa cu tente spre maimutoiul acela efeminat.Al'data.Dar mergea sa dai si numarul de telefon, faceam ceva bascau de calitate premium cu tine...

Răspuns utilizator avertizat
| bulletforalice92 a răspuns:

Ce gen de muzica abordati?