| PsiholoagaTPU a întrebat:

Ce melodie să cânt la balul bobocilor?
Nu contează ce gen, dacă e lentă sau energică, să uimească multă lume dar să nu fie nici prea grea.

9 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Daca vrei sa ramai cu adevarat in memoria oamenilor, ai putea incerca ceva muzica tribala africana.

Dar partea sudica a africii. Zulu ceva de genul acesta.

Garantat o sa ii lasi masca. Si nici nu trebuie sa intelegi cuvintele. Le bagi si tu acolo melodioase.

| BiuL a răspuns:

Eu zic sa canti Fun - We ar young, Toata lumea stie melodia aia, o vor fredona cu tine si se potriveste "we are young..."

| Sociopat a răspuns:

Va strangeti mai multi
https://www.youtube.com/watch?v=CS9OO0S5w2k

| HueyFreeman a răspuns:

Buck Dich.

| Danişor a răspuns:

Skillet - Not Gonna Die

| Exaizo a răspuns:

When a man love a woman

| AleSmartGirl a răspuns:

Bon Jovi - It's my life