| anonim_4396 a întrebat:

Ce nume de scena as putea sa-mi pun (cantaret muzica hip-hop) m-a luat durerea de cap incercand sa ma gandesc vreau ceva care sa defineasca unele din urmatoarele lucruri-lupta, singur, impotriva tuturor, vise, facute scrum, ranit, abandonat, luptat sa scap din anonimat...etc

20 răspunsuri:
| nuamPleaca a răspuns:

Poti sa-ti pui dinamov1stul, Dinamovistul daca tot tii cu Dinamo...

Dar depinde ce flow + versuri ai happy

daca ai vreo melodie ceva, pm me!

| GoLoveYourself a răspuns:

Stronger(mai puternic)-deoarece ceea ce nu te omoara(cum ar fi ``lupta, singur, impotriva tuturor, vise, facute scrum, ranit, abandonat, luptat sa scap din anonimat``)te face mai puternic.
daca nu-ti place nu-i nimic
eu sper ca ti-am fost de ajutor.

| zburlituscorpy a răspuns:

Nimeni de nicaieri happy nu stiu cauta ceva care sa te reprezinte
Si nu uita nu un nume face un rapper mare si textele.

| GdX a răspuns:

Fratica, tu nu ai spiritul Hip-Hop-ului in tine sa stii, in primul rand, acest nume se castiga din porecla spusa de ceilalti, din actiunile tale, din fapte, nu vii tu sa iti pui un nume acolo la nimereala, totul are o legatura cu viata ta sa reprezinte ceva. Dar daca tot vrei iti dau o idee, dar raman detinatorul numelui tau daca il folosesti. Eu zic sa iti spui D-Boy, Boy Di, Mo-Boy, Na-Boy, NaMo-Boy, astea sunt din DinamoBoy al tau, daca le folosesti sa stii ca imi apartin ca eu le-as spus.

| GrellSutcliff a răspuns:

Mister California Paper Gangstalaughing) mai pe scurt: M.C.P.G.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Degeaba ma baiatule asta este numele tau DEGEABA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca eu te botez pe tine, detin drepturile pe numele tau? Semnam ceva? Poate mi se face ''Foame de bani'' si te las fara nume... Te risti?
Eu zic sa ramai DinamoBoy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Remade

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trauma as zicebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rip rop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ionelislaughing ai putea sa-ti pui ~~eu~~gen~~stlfler~~

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bianca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu i-ti recomand Gogu de la gara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mortul viu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Impusca-te.

| autoboy a răspuns:

Renegatul

| NiiyA a răspuns:

Crush ii un nume de scena super

| g3Ko a răspuns:

Cant ii vorba de hip hop numele se castiga. nu se cautahee hee

| Crispax a răspuns:

Eu as merge pe ceva de genu` Ash|sau derivaterolling on the floor.Asher.chestiioh go on| sau Against|tot la fel, cu derivatewinking|

| Turturica_Victoria_1998 a răspuns:

DJ SkIlArEnA...
DJ SoLoVeY...