| lostinparadise a întrebat:

Ce părere aveți despre rap?
Si despre fetele care ascultă.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu prea imi place genul. Agreez doar cateva melodii. Despre oamenii care asculta nu am vreo parere speciala, este alegerea lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Trece prin sange imi curge prin sange
Deci intelege n-am cum s-o dau mai incet "

| 0ffliner a răspuns:

Depinde ce vrei sa spui, mie imi place 2pac si eminem dar pe alti cantareti nu prea ii apreciez.

Ce cred eu despre fete care asculta, cred ca poti duce o conversatie placuta pentru ca te asculta.

(daca te referi la fetele care asculta rap, trebuia sa alcatuiesti asa fraza:"Si despre fetele care asculta rap sau care-l(o) asculta";
In fine, ce cred despre fete care asculta rap? dar tu ce crezi despre baieti care asculta rap? e la fel, oamenii sunt oameni, si placerea nu se bazeaza pe un sex anume)