| RUSUVEVO a întrebat:

Ce semnifica semnul b din videoclipurile artistilor cum ar fi Nicki Minaj sau Jessie J si nu numai? De exemplu in piesele Bang Banga sau Anaconda. Ele apar frecvent pe casetofoane. Va rog raspundeti-mi.

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Este vorba despre Beats Electronics care in prezent este o divizie a Apple Inc. care se ocupa cu producerea de dispozitive audio. Are sediul in Culver City, California, U.S. Compania a fost intemeiata de producatorul si cantaretul de rap si hip hop Dr. Dre. pana sa fie cumparata de Apple, toate dispozitivele se numeau Beats by Dr.Dre.