| SelfieWild a întrebat:

Ce trupe tari cunoasteti?

4 răspunsuri:
| ramonia a răspuns:

Depinde ce gen de rock iti place.
Mie imi place mult rockul simfonic: (exemple de trupe pe care le consider geniale) NIGHTWISH, Evanescence, Within Temptation, Sonata Arctica, Avantasia.
Si heavy metal: BREAKING BENJAMIN, Three days grace, Saint Asonia (Solistul Adam Gontier a plecat de la 3dg si si-a fondat propria trupa, Saint Asonia. Tipul e tare), Insomnium, The veer union, Rammstein si multe altele.
happy

| AFR81 a răspuns:

The Killers, Bon Jovi, Europe, Nightwish, Scorpions, Breaking Benjamin, Holograf, Iris, The Script, AC/DC, Aerosmith, Nirvana, Metallica, Linkin Park.

| Sociopat a răspuns:

Wardruna
Septic Flesh
Tool
Judas Priest
Saor
Behemoth
Rammstein
Mastodon
Meshuggah
Gojira
Pearl Jam
Electric Wizard
Om
My Dying Bride

| Metalheadforever666 a răspuns:

Sabaton,Lamb of God,Metallica,Slayer,Megadeth,Anthrax,Exodus,Hammerfall,Manowar,Pantera,Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath, Tool, Avenged Sevenfold etc.Sunt mai multe dar astea sunt printre cele mai bune, apreciate si accesibile.