| alexandru1234567890 a întrebat:

Cea mai buna piesa din istorie? Orice gen, orice perioada.

Răspuns Câştigător
| MateiSebastian a răspuns:

Bob Marley & The Wailers - No Woman No Cry ( Natty Dread -1974 )

Video din '79 LIVE:

www.youtube.be/watch?v=jGqrvn3q1oo

5 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Mi-e greu să aleg cea mai bună piesă din istorie, n-am ascultat toată muzica produsă vreodată și nimeni de aici nu a făcut-o. De fapt, nici nu mă încred în opiniile proprii, o piesă poate fi mai bună decât alta și viceversa, depinzând de o mulțime de factori.

| TortQuemado a răspuns (pentru Polaris):

Toată lumea știe care e cea mai bună piesă din istorie.
https://www.youtube.com/watch?v=o_cikTgwMXY

| JackFrost96 a răspuns:

Eminem - Not Afraid. Fiecare cu parerea sawinking

| Duucu a răspuns:

Www.youtube.com/watch?v=BcL---4xQYA
Din parerile multor persoane asta ar fi cea mai buna piesa din istorie, totul e perfect la ea.
Aici se mai incadreaza so John Lennon - Imagine si Queen - Bohemian Rhapsody

| alexandru1234567890 explică:

Celine Dion - My Heart Will Go On (TITANIC). Parerea mea.