| Nicholas2200 a întrebat:

Cine credeți ca e mai tare skrillex sau david guetta? Eu votez skrillex

Răspuns Câştigător
| heddy10 a răspuns:

Desi imi place mai mult muzica Progressive House si Electro House, il aleg pe Skrillex.
David Guetta nici macar nu isi mai compune piesele, o fac altii in locul lui, ma bucur totusi ca anul asta a renuntat la celebrul lui Dance-Pop si a inceput sa scoata piese Big Room, dar tot un comercial ramane desi imi plac melodiile lui(chiar daca nu sunt facute de el si chiar daca sunt comerciale)

De la Skrillex imi plac foarte mult piesele Complextro(Electro House), dar imi plac si cele Dubstep(chiar daca nu-s ascultator de Dubstep). Sunt putin dezamagit de el, nu imi place ca nu mai face melodii Complextro(Electro House), el candva era un DJ de muzica House dar a dat-o pe Dubstep pentru bani si faima(presupun), chiar as fi mult mai bucuros daca s-ar intoarce inapoi la Complextro si alte genuri de House. El a fost unul dintre cei care au facut celebru Complextro-ul, alti au mai fost Wolfgnang Gartner si Porter Robinson. Dar totusi cum am mai zis imi plac si track-urile Dubstep de la el.

Desi nu sunt megafan al niciunuia, eu prefer alti DJ-ii.

9 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Skrillex si David Guetta produc doua genuri de muzica total diferite... Skrillex e dubstep, iar David Guetta dance/house. E greu sa alegi intre cei doi din motivul asta.
Dupa parerea mea, David Guetta e cel mai bun DJ de club. I mean, mereu and merg in club orice melodie de-a lui e mai mult decat binevenita, in timp ce Skrillex, nu pot spune ca e cel mai bun creator de dubstep. Sunt altii multi mai buni. happy

| heddy10 a răspuns:

Skrillex fără nici o ezitare. David Guetta e un fals.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skrillex la putereee :3

| AdrianaBacescu a răspuns:

David Guetta.

| Larisssa1 a răspuns:

Skrillex.

| WeakShady a răspuns:

Pai cred ca, Skrillex.

| david50 a răspuns:

Eu zic ca skrilex e mai tare decat david guetta e mai slab decat skrilexul deci...