| LaurFzr a întrebat:

Cine credeti ca o sa castige eurovision 2014?
Eu cred ca Suedia.Armenia e favorita.dar nu cred ca va castiga.
Si pe ce loc credeti ca se va clasa Romania(fiti obiectivi)

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Suediaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sper!
Am uitat sa te salut! laughing
Undoooooooooooooooooooo
Armenia va deschide concursul, va canta prima in semifinala numarul 1, mai sunt o gramada de melodii dupa, nu stiu daca va castiga, sper ca NU si sa castige Suedia.
Romania top 10, cu putina sansa top 5, sa fie pe faza romanii nostri din afara granitelor sa voteze.Vizionare placuta, eu de-abia astept! Ar fi superb sa o vad pe Sanna Nielsen cu trofeul in mana, ar fi ceva de vis! Succes!

| LaurFzr explică (pentru Floreenofficial):

Armenia va deschide semifinala 1, se va califica 100%.
In finala daca o sa aiba un numar de intrare intre 17-25 o vad castigatoare, mai ales ca jocurile sunt facute in general de casele de pariuri.
Mie personal nu imi transmite nimic aceasta melodie*Not Alone*
Iubesc Undooo ca si tinelaughing. Surpriza poate sa fie Ungaria.Romania o sa fie cu siguranta in top 5 la televoting.Imi este frica de notele juriului de specialitate..sa nu ne macelareasca.

| Floreenofficial a răspuns (pentru LaurFzr):

17-26 chiar, sunt 26 de melodii in finala, 20 din semifinale si 6 deja calificate.
Hmm...la inceput se vorbea destul de mult de Ungaria, dar acum nu am mai citit comentarii in care sa o vad castigatoare...nu cred, oricum nu se stie.
Nu cred ca ne vor macelari. Juriile apreciaza melodiile de genul acesta si voci ca a Paulei.

Răspuns utilizator avertizat