| Bledard a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia asta primeste funda;). mersi anticipat
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns Câştigător
| Gandacica a răspuns:

Hai du-te draq ca esti si proasta

caut`o singura daca nu sti sa te exprimi corectwinking

Fraiero`loser

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De ce ai mai pus intrebarea, daca scrie negru pe alb "Ich Will"? Ai vrut doar sa ne impartasesti acesta melodie? E frumoasa. Mersi!
Sau te-ai referit la faptul, ca nu e una singura, ca sunt mai multe?hee hee

P. S. data viitoare gandeste-te la o intrebare reala.winking Numai bine!

| mysterious a răspuns:

Melodia se numeste Ich Will-Rammstein

| Neah a răspuns:

Rammstein - Ich Will

| Heii a răspuns:

Tu glumesti?
Uita-te la titlu. laughing
Rammstein - Ich Will

| Brumilicious a răspuns:

Rammstein - Ich Will
logic. nu?

| carmen_4289 a răspuns:

Rammstein - Ich Will

| Bledard explică:

NU se cheama,, ich will'', melodia a fost schimbata din cauza drepturilor de autor, nici nu e cantata de rammstein.

| Bledard explică:

ATENTIE! melodia nu se numeste ICH WILL, s-a realizat un audio swap din cauza dr de autor.

| beculetz a răspuns:

Ich Will