| zahariebogdan a întrebat:

Cine stie unde sunt melodii arabe house? sau manele house? dau fundita...

5 răspunsuri:
| MoNsTeR a răspuns:

@alexalex07 ba esti dus?! razi ca.nu zic ce.mai asculta ceva manele si dupa aia po sa razi. dar decat sa vorbesti pe langa subiect.mai bine taci... exista manea house uite aici una : http://www.youtube.com/watch?v=IyMear-3Qrs&feature=related @unione cred ca panaramele alea de care ai pomenit sunt printre sigurele pe care le sti.manele house intr-adevar nu sunt multe DAR SUNT. bogdane legat de melodiile arabe house uite aici o pagina : http://www.youtube.com/......p?/results

| unione a răspuns:

Manele house...asta e un ritm inventat de Ruxi manelista si Marian valorosu', 2 panarame de oameni

| alexalex07 a răspuns:

U gandesti ce vb rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manele house rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
nu am auzit asa ceva in viata mea ori e manea ori e house rolling on the floor))