| agent003 a întrebat:

Cui ii plac piesele de la Voltaj?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie...Voltaj este trupa mea romaneasca preferata

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Imi placeau in tinerete, unele melodii, acum nici nu incerc sa ascult ce mai scot, m-au lamurit cu "da vina pe", bleah, dar na, asa e cand ai succes cu ceva si apoi orice incerci vrei sa semene cu acel ceva, macar ca idee, sa ai iar suuces, merge doar cu prostii.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Asa si asa, cateva piese pe care le-am mai auzit pe la radio si mi s-au parut ok.
Dar imi plac unele melodii de la vama veche, o trupa similara, zic eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semianalfabeţilor.