| ValentynaTynaAmy a întrebat:

Cum este piesa compusă de varămea? Nu o să vă placă

Într-o lume singură când totul e sigur
E pustiu și singur...
Războiul se apropie roboți sau manechini
Totul e singur totul e simplu asta este iubirea de robot
Refrem
2ori/Asta înseamnă iubire de robot
Iubire de robot
Luna e plină lumea e golă
Asta e iubire de robot

Lumea se întrece iubirea piere suferința câștigă
Singură în lumea asta poți face față
Viața e ca și timpil trebuie să-o pețuiești

Ne întrecem oameni sau roboți
Asta este lumea de azi inimile trebuie ascultate
Viață sau moarte
(sau moarte)

Inimile trebuie ascuuuultate
Te prețuiesc mai mult ca oriceeeee
Dragostea mea

Răspuns Câştigător
| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

Faina,dar melodia compusa de mine cum este.
O veata traita prin ruine, famili destramate si multa nefericire o inima care simte doar iubire mama care a plecat fara nici o nesimtire. Copii se uita in urma ei ea pleaca fara nici o problema ii lasa balta. copii plangand se uitau la ea ea se intorcea ai saruta apoi pleca REF : ai plecat mai lasat balta cand aveam cea mai mare nevoie de tine acum ai venit ca tea venit dor de mine acum pleaca nu mai am nevoie de tine mama a carui suflet n-are nesimtire 2. Au trecut 20 ani de cand mama a plecat. timpul a trecut nimic nu s-a schimbat noi am crescut si am judecat pe mama care dintre noi a plecat neam saturat am crescut si am uitat de drama din care sufletu nostru a plecat. tata nea crescut.nea iubit.nea educat noi am invatat tot ce era de invatat. Numai ca soarta ne mai rezervat ceva. Era o zi de iarna o zi friguroasa noi eram toti la noi in casa a batut cineva la usa noi am deschis era o batrana inghetata de frig ea avea un biletel in mana a cazut jos fara sa spuna a murit iar din mana a cazut biletelul pe care scria :NU PLANGE. TE IUBESTE MAMA REF : ai vazut ce inseamna strainatatea inimi despartite si ai gustat moartea noi acum ne rugam la cer casa iti fie bine mama sper.

2 răspunsuri:
| ValentynaTynaAmy explică:

Ai auzit de muzică pop nu este hip-pop