| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii cheama pe componenti trupei B. U. G. Mafia?

Răspuns Câştigător
| suspektu30 a răspuns:

Dragoş Vlad-Neagu (Caddy), Vlad Irimia (Tataee) si Alin Demeter (Uzzi).

9 răspunsuri:
| iulia000 a răspuns:

Ii cheama: Caddy, Tataee si Uzzi.

| iulia000 a răspuns:

Caddy s-a nascut pe data de 10 septembrie 1976 in Bucuresti. Il putem numi unul dintre primii MC din Romania. In 1993, Caddy formeaza impreuna cu Tataee Black UnderGround ce urma sa devina mai tarziu B. U. G. Mafia.

A debutat cu numele de scena Klax 187 (klax - sunetul facut de arma, 187 - codul folosit de politistii americani atunci cand se refera la o crima). Caddy reprezinta prescurtarea de la Cadillac.

Tataee a semnat pe langa toate albumele B. U. G. Mafia si proiecte ale unor formatii precum XXL & 10 Grei, La Familia, M&G, Parazitii, Villy, Ganja, Luchian etc. S-a nascut pe 17 octombrie 1976. A avut mai multe nume de scena fiind pe rand Doom si Mr. Juice, cel prezent fiind primit de la un prieten.

Uzzi - Nascut pe 26 martie 1978 in Bucuresti, Uzzi si-a inceput cariera de MC prin anii 1992-1993 in trupa Demonii, una dintre putinele trupe care cantau gangsta rap in limba romana in acea vreme. Paraseste aceasta trupa in 1994, pentru a se alatura lui Caddy si Tataee, formand Black UnderGround Mafia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tataee, Caddy şi Uzzi.

| landrover33 a răspuns:

Caddy, tatae si uzzi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caddy, Tatae, Uzzy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragos Vlad-Negru (Caddy) Vlad Irimia ( Tataee) Alin Demeter (uzzy)

| raresskate a răspuns:

LoL... caddy tataee si uzziwinking

| raresskate a răspuns:

LoL...caddy tataee uzzi

| edyedy55 a răspuns:

Pe caddy in realitate il cheama:dragos Vlad negru pe uzzy alin demeter si tatae alin demeter happy