| gAbrYii a întrebat:

Cum pun o melodie pe facebook? Funda!

Răspuns Câştigător
| Alin_Alin_1989 a răspuns:

Melodia ta nu stiu daca poti pune... poti pune doar video, cand intri pe facebook in partea de sus(centru) gasesti Adaugă fotografie/videoclip - dai adauga foto/video sa rasfoire/browse si cauti fisierul din calculatorul tau

De pe youtube
-intri la melodia pe care vrei si "copy" linkul si dai "paste" pe facebook acolo unde scrie "La ce te gandesti"

5 răspunsuri:
| CatGirl a răspuns:

Copy/Paste link si apoi Enter happy

| Lvrkiosif a răspuns:

Melodia ta sau de pe youtube?

| gAbrYii explică (pentru Lvrkiosif):

Ambele

| Alin_Alin_1989 a răspuns (pentru gAbrYii):

Melodia ta nu stiu daca poti pune... poti pune doar video, cand intri pe facebook in partea de sus(centru) gasesti Adaugă fotografie/videoclip - dai adauga foto/video sa rasfoire/browse si cauti fisierul din calculatorul tau

De pe youtube
-intri la melodia pe care vrei si "copy" linkul si dai "paste" pe facebook acolo unde scrie "La ce te gandesti"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau... mult mai simplu ar fi sa te duci sa dai click pe "Distribuie" sau "Share"(depinde limba in care ai Youtube). Apoi da click pe emblema Facebook. Si da pe "Distribuie Legatura". Sper c-am ajutat!

| Alin_Alin_1989 a răspuns:

Cum postez si eu muzica pe facebook