| Twyti a întrebat:

Cum se numea melodia in care Sisu Tudor spunea "Am facut greselile mele nu greselile altcuiva"?

1 răspuns:
| DevidALex a răspuns:

Pai odata spune in melodia generatii, pe cand erau La familia, Versul "Lasati-ma sa fac si bune si rele,
Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele. " Iar a doua oara cand a spus despre asta a fost intr-un interviu la o intrebare adresata despre parintii lui, si anume :
"Ai tai?
Ai mei ma lasau sa fac ce vreau! Ce puteau face? Sa-mi impuna sa nu fac? Stii cum e omul? Daca-i impui omului sa nu faca ceva, e curios sa faca. Eu am facut tot ce am vrut eu sa fac. Si, tocmai asta e. Am facut multe greseli. Am facut greselile mele, nu greselile altcuiva."
Nu cred ca a mai spus asta in alta melodie in afara de cea pe care ti-am spus-o.