| GeorgeMihai a întrebat:

Cum se numeste prima melodie al acestui video?
https://www.youtube.com/watch?v=p0S_trP3CsI

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Si tu chiar crezi ca ar semana cu o melodie? sunt doar simple batai la tobe/tamburine ce or fi ele.
O zi bunahappy

| GeorgeMihai explică (pentru caramela):

Ma refer la melodia originala, nu la sunetul tobelor care se suprapun peste melodie.

| LeParrain a răspuns:

Salut, nu o sa gasesti niciodata melodia.
Pentru ca inregistrarea de pe youtube e o creatie unica dupa cum scrie si in titlu ''recording 004''.
Daca ai nevoie de negativul ala descarca un program si apuca-te sa copiezi partea din piesa care iti place. happy
Funda? big grin

| GeorgeMihai explică (pentru LeParrain):

Ala e un set video, fiecare set are tracklist, cel care mixeaza in video e un prieten de-al meu din Arad, l-am intrebat de melodie si z si ca nu mai stie cum se numeste si am vrut sa grabesc intrebarea pe site-ul acesta happy