| andreea4ever a întrebat:

Cum transform mp3 in track? Am nevoie sa pun pe un CD pentru o petrecere:X. Multumesc anticipat!

12 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Nu trebuie sa transformi neaparat, deschizi nero si dai create audio cd. Daca vrei neaprat sa transformi, atunci foloseste mp3 converter http://www.hit.ro/downloads/audio1/Free-Mp3-Wma-Converter-1.5.4, fisierul ce il vei transforma il salvezi in. wav.

| missouri a răspuns:

Stai linistita, nu trebuie sa transformi mp3-ul in track. Pur si simplu faci CD-ul track.
Daca folosesti Nero, selectezi Audio CD iar cand faci mp3 dai click pe Data CD.
Se observa si la spatiul permis.winking
Te-am lamurit? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| anotherchild a răspuns:

In primul rand descarca acest program : http://www.burnaware.com/downloads.html dai download - la Burn Aware FREE si apoi il instalezi - intri in el - selectezi create Audio CD - dai add files din dreapta si pui ce melodii vrei - dupa care apesi pe bulina rosie burn - si astepti sa se faca. Sper ca iti sunt de folos!

| luckyluke a răspuns:

Daca folosesti Nero pentru scris discuri, doar selecteaza " Make audio Cd ". O sa iti intre cam 17-18 melodii in format. cda adica track

| cryssu2008 a răspuns:

Pai le transforma singur programul. Deschizi Nero, si dai sa-ti faca cd nu data. si ti se fac track-uriwinking Mult succes

| victo a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci e un audio cd. se va transforma automat intr-un track

Alte răspunsuri
| alexxel001 a răspuns:

Mi'as face o inimioara goala pe incheietura mainii, si cand o sa stiu 100% ca ma iubeste o voi umple... happy

| andreirobert2 a răspuns:

Nu numi e de folos ca am un golf 5 si merg toar trckuri

| FullSpeed a răspuns:

Ti se transforma automat big grin
Sper ca te-am ajutat big grin