| Bin_Husein_Ahmed_1997 a întrebat:

Dacă copiez o melodie de pe youtube și o pun pe canalul meu de YouTube risc sa mi se șteargă melodia sau contul?
Dar dacă cer permisiunea acelei persoane sa o public și eu pe canalul meu se va mai șterge?
Aștept răspunsurile voastre

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Dacă ceri voie nu o şterge nimeni. Dacă nu, mergi pe riscul tău. Te poţi trezi cu ea ştearsă, dar contul tău nu va avea de suferit. Nu ţi-l şterg pentru aşa ceva.

| pg2000 a răspuns:

Nu o sai nimic (cred). Eu am postat o melodie pe canalul meu care o cinta Antonia si nu am avut nimic. Nici contul si nici videoclipul nu au fost sterse. Am uitat sa zic ca eu am postat video in care a cintat live nu videoclipul oficial. Daca vrei sa postezi video oficial atunci nu stiu!