| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Daca Justin Bieber ar fi in varfu` unei cladiri gata sa sara!, cate fete ar lesina in acel moment?

Răspuns Câştigător
| juststtefana a răspuns:

Aoleo...
eu clar NU! mai bine iau un scaun, o punga mareee de popcorn si o sticla de Pepsi; dupa care as striga cu o portavoce N-AI TUPEEEU! rolling on the floor as mai aduce si o boxa gigantica si numa electronica le-as baga la fanele lui; electronica si rock \m/!

181 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Eu...de fericire! laughing

| thegreatgatsby a răspuns:

Mmmm @andy04, eu sunt fana. Si nu, nu as lesina straight face
Majoritatea fanelor NU ar lesina.
A si apropo sunt 6 milioane de fani pe twitter, 18 pe facebook. Just saying!

| cornel a răspuns:

Toate alea mici de 12 14 anihee hee

| pwp a răspuns:

Nu eu happy

| Andruza a răspuns:

Bună
Păi e logic că toate fanele lui [1 mil câte o avea]
Dar ar fi culmea să leșine decât 1 laughing
Pa, pa

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Cred ca multe persoane, dar nu si eu pentru ca nu imi place.

| Sconcsiş a răspuns:

17,5

| TeooTeo a răspuns:

Eu love struck

| Mary Marry a răspuns:

In nici-un caz eu! Eu l-as incuraja. laughing Bine.Hai sa nu fiu rea laughing Dar.nu imi place de el.DELOC.

| yumeee a răspuns:

Ce ne amăgeşti aşa?
Credeam că e pe bune.

| Bianqita a răspuns:

Eu sigur nu! Mi-as lua camera si as filma momentu'. Asa ceva nu se poate rata, vezi doar o data in viata!

| DenisBhaa a răspuns (pentru Bianqita):

Da pentru ca cand o sa moara nul va mai vedea nimeni decat la inmormantarerolling on the floor)))))))))))))))))))))))

| Bastet a răspuns:

Atat de multe, ca nu incap in 297859 spitale...

| AikkoxD a răspuns:

As lesina eu. Dar stii de ce?
Moaaama Justin Bieber sare de pe cladire. Nu pot sa cred! Mi s-a implinit dorinta! Atunci as lesina de fericire si cand m-as trezi, as tipa: N-AI TUPEU! rolling on the floor

| Bacteriuță a răspuns:

Ce va mai inspirati din bancul cu Guta... yawn
eu n-as lesina. as sta si as admira privelistea. devil

| Aleeeeeeee a răspuns:

Cred ca 99, 9% din adolescente ar lesina laughing. Eu sunt dintre cei 0, 1% din oameni care ar striga,, N-ai tupeu, n-ai tupeu laughing ''. rolling on the floor

| Mikiee a răspuns:

Aoleo...

eu clar NU! mai bine iau un scaun, o punga mareee de popcorn si o sticla de Cola; dupa care as striga cu o portavoce N-AI TUPEEEU! as mai aduce si o boxa gigantica si numa punk le-as baga la fanele lui; punk si rock \m/!

| FreakyFred a răspuns:

Nu-mi pasa de cate fete ar lesina, va fi petrecere la mine acasa!

| Kaz a răspuns:

N-avem noi norocul asta laughing

| GuessWho a răspuns:

Varta justin bieberlaughing
Ce mort in cada ii si alaoh go on
Se baga pe felie cu beyonce, cu kim nu stiu cum`laughing
Sari, du. te dracu.
Da nu din varfu unei cladiri, din avionbig grin

| membrugirl2010 a răspuns:

Eu una, niciodataaaalaughing!

| Kerli a răspuns:

Eu nu

| Liviu a răspuns:

Eu as fii singuru care si-ar lua un scaun cu floricele + bere si ar striga " Nu ai tupeu? "
Care mi se alatura?:X

| Ionutz1998 a răspuns:

| Smileee a răspuns:

Eu cu siguranta da laughing.

| Chαяtreux a răspuns:

Eu as` zice: Sari! sari! sari love struck
laughing

| Ioanantonia a răspuns:

Eu as striga nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu si as pleca

| Ioanantonia a răspuns:

Oricum daca moare baiatu ala fanele ar sapa si un tunel secret ca sa ajunga la mormantul lui sau daca ar muri fanele i-ar rupe bucatele din corp si le-ar inrama yuk

| Fαntαsy a răspuns:

Nu stiu. cred ca nici una laughing ( cum sa rateze sansa sa le cada in brate?! )

| Trăie a răspuns:

Apai majoritatea, dar cum era de asteptat eu voi striga nai tupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeu!laughing