| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu sunteti fani The GazettE, ignorati intrebarea.
Deci, cum se numeste melodia? E asa suuuper...
https://www.youtube.com/watch?v=JHvBOgIrGyg

11 răspunsuri:
| LaughingKarima a răspuns:

Melodia se numeste "dim scene", face parte din albumul lor "Dim"
http://en.wikipedia.org/wiki/Dim_%28album%29

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Nu...DIM e un album, din care fac parte mai multe melodii, melodia are alt nume. Dar mersi de ajutor, poate o gasesc in lista happy

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si eu nu tot aia am zis? Sau m-am exprimat eu gresit? E ultima melodie de pe lista.

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

A, ok atunci. mersiii esti o eroina. happy

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere. stiam ca suntwinking :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

*Nu sunt fana, dar nu pot ignora intrebarea.
Linia melodica este dragutica, au melodii si in engleza?
Aa, inca ceva, este o trupa de fete?*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, au. Incearca Flilt in beauty, Last Heaven. Mai sunt. Daca iti plac iti dau lista.
da... fete, ti se pare tie Ruki fata? Nu vezi ca vocea e de baiat. Nu-s fete... Hmmm

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Okay, le ascult pe astea 2 si pe urma, daca imi plac, imi dai lista.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaaa, stai, vezi ca Last heaven nu e in engleza. m-am incurcat

| mely14idk a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca nu mai are rost raspunsul, dar este o trupa de baieti, probabil ca faptul ca sunt macheati induce in eroare