| anonim_4396 a întrebat:

Dand o nota de la unu la 10, cat de romantica vi se pare urmatoarea melodie? Sau daca vi se pare, ce stiu eu gusturile voastre.

https://www.youtube.com/watch?v=nHuko5BCFzA

V-am dat cu Lyrics ca sa va traduceti in cap ce spune /:)

42 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca este singura melodie care imi place de la SINATRA.
9 CU FELICITARI
O zi bunahappy

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

Bine ca cineva apreciaza laughing

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

A fost un raspuns sincerwinking

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

Totusi haios, doar o femeie a apreciat cu adevarat melodie. asta trebuie sa spuna multe laughing

| KodrutZ a răspuns:

7 cu indulgenta.

| Fatamuntilor a răspuns:

Una peste alta ii iese media! laughing Nici nu mai conteaza nota mea.rolling on the floor

| OoBunnyoO a răspuns:

Din punctul meu de vedere, i-as da 10. Insa nu din cauza romantismului, dar este unul dintre cantaretii mei preferati. tongue

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ma,e misto, imi place, nota...8 fiindca e sinatra ragusit!
Eu zic ca impresionezi mai usor o femeie cu asa ceva

https://youtu.be/f1NsgsL0Q_M

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Sa iti cada tavanul in cap

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il stiu pe Sinastra doar din colinde.
Si...Aa, nu prea e genul meu.
Dar un 7 ii dau.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Avand in vedere ca asculti muzica pentru satanisti ma mir ca ai dat si nota aia laughing. zi mersi ca esti religioasa ca asa te faceau si "oamenii tai".

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

" muzica pentru satanisti" - Din toate melodiile pe care ti-au picat "in mana" de la mine, ai dat de vreuna de la led zeppelin sau vreuna cu mesaje subliminale?
Pai ghici ce?
Nu. straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tot degeaba daca imi tipa in urechi ca aia de care ziceam mai sus straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ca sa "tipi" ca aia din muzica mea trebuie sa ai voce happy.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca aia au voce eu sunt neam cu Elvis, si nu sunt straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De acum esti blushing.
Nu poti spune ca cei ca Amy Lee, John Cooper, Jen Ledger, Michael Barnes, Nixon Kenneth sau orice membru dintr-o trupa, pe care eu o ascult, nu au voce fiindca ai minti happy.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Primi 3 chiar au voce pentru ca stiu multe din melodiile lor, restul nu-i stiu. dar eu nu ma refeream la astia, ma refeream la altii mai Pacala.

| TrialByFire a răspuns (pentru anonim_4396):

Muzica pentru satanisti? Tu stii macar pe ce lume traiesti? Credeam ca esti mai inteligent, m-am inselat.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Care altii? happy
Tu crezi ca poti cand ceva "ragusit" cu usurinta?

Aah, am uitat sa-l trec pe Serj.

| anonim_4396 explică (pentru TrialByFire):

Daca nu stii cand spun ceva la misto nu te mai baga in discutie degeaba.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si Serj imi place, chiar daca il ascult din an in paste. oricum nu la astia ma refeream, ma refeream la melodia aia care mi-ai dato de mult, era videoclip cu unu care tot avea o mazga neagra care ii iesea din burta, parca zicea ceva cu "My heart". ala chiarca nu avea voce, nici macar cand tipa laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

I don't want to see.
Se chema BMTH, si cantaretul era Oli Sykes.
Era de post-hardcore.
Gandeste-te ca e imediat dupa AA, si ei o trupa buna.
Esti vai steaua ta.
I-auzi tu, Oli Sykes n-are voce, ptuu, am trait sa o aud si pe asta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Serios, tu nu vedea cum tipa acolo " mother" partea aia, nici macar ragusit si tot nu avea voce. in comparatie cu primi 3 dati de mai sus e mic pitic.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eh,aici iti dau dreptate.
Primi 3 sunt crestini, asta e ateu.
Asa ca ii aleg pe primi 4.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

2 dupa ceafa pentru discriminare laughing, ce are daca e ateu sau religios, cum canta si ce canta conteaza. mai ai de cresut se pare straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ia,vezi straight face.
Fiecare tine cu ai lui.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Parca te prefaceai buna religioasa, nu trebuie sa faci chestii de genul. mie daca imi place Amy sau restul, inseamna ca sunt credincios? laughing ce naiba mai

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu te mai inteleg.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

In sfarsit. acum shh poate mai primesc raspunsuri, chiar daca nu ma astept la asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca melodia in sine e destul de cunoscuta...o fi aparut in soundtrack-urile multor filme. Dar nu imi place modul asta de "romanta". Deloc. Mi se pare chiar patetic, serios.

https://www.youtube.com/watch?v=urvlr0E9Xn0

Versuri superioare.
Instrumental superior.
Voce si mai superioara.

Mie imi plac melodiile de dragoste mai dureroase.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"Mie imi plac melodiile de dragoste mai dureroase. " de aia ti se si pare mai "superioara" si restul. eu vreau o melodie care sa o faca sa zambeaza nu sa imi boceasca in palme, stii tu. melodia e frumoasa totusi, sia o voce frumoasa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poftim: https://www.youtube.com/watch?v=0ODDtLMiGnY
Crezi ca e buna? :-?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ta dammm : https://www.youtube.com/watch?v=jRehmX3zlwE
Daca nici asta nu-ti place, atunci sa fii sanatos.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ah, pai nu, iti dai seama ca n-o asculti in prezenta tipei. E genul de melodie pe care o asculti singur gandindu-te la problemele voastre (daca ar fi).

Adica nah, e misto Frank Sinatra, dar e prea...cheesy...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e super buna de ascultat impreuna :D Mai ales in timp ce...

https://www.youtube.com/watch?v=zD6sMFyUtNk

Ce comment interesant:

„Michael Cretu, the only guy I know who can write and compose good music for s e x and 0rgasms without being vulgar."

Răspuns utilizator avertizat
| 1DeadMemories a răspuns:

Un 6 din punctul meu de vedere.
Melodia e buna, dar nu pentru mine. N-as aprecia sa mi se dedice o asa piesa, eu nu o consider romantica.
Chiar daca ascult muzica "satanista", ca sa te citez, pot aprecia o muzica de calitate care transmite emotii.

Pe mine asta ma emotioneaza si o consider romantica https://www.youtube.com/watch?v=Wln6NX0V4AQ

| anonim_4396 explică (pentru 1DeadMemories):

Voi chiar nu stiti de gluma neamuzantilor straight face

| 1DeadMemories a răspuns (pentru anonim_4396):

Sensibilule laughing))

| anonim_4396 explică (pentru 1DeadMemories):

Chiar m-ai facut sa plang sad de fel zic la oameni sa isi dea 2 dupa ceafa pentru asta, dar, avand in vedere ca esti "o tanti", te poti opri la doar una laughing.