| Schnitzel a întrebat:

Dau fundita:* Sunt putin disperata:* Care e Jonas-ul vostru preferat si de ce?love strucklaughing Sunt curioasa.

Răspuns Câştigător
| Angel_4421 a răspuns:

Joe, pentru ca are stilul lui aparte, niste ochi care te fac sa te pierzi cu totul, pentru ca imi place cum joaca.

11 răspunsuri:
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Joe Jonaslove struck pentru ca e frumos, are o voce super mai ales live, e foarte romantic si cred ca am mai mentionat ca e frumos:X:X:X

| LoveSelena a răspuns:

Joe, e frumos, are niste ochi superbi

| Mirυnα_5003 a răspuns:

Joe. Pt ca e ft amuzant si multi-talentathee hee
thinking

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Mie imi place Joe pentru ca imi place felul lui de a fi si cum arata.

| MeowWow a răspuns:

Kevin, deoarece e cel mai amuzant, simpatic si e cel frumos.

| Schnitzel explică:

Mie nick imi placelaughing

| Schnitzel explică:

Mie imi place nick ptk canta mult in melodii si are vocea aia care te capteaza, si imi place si cum joaca si mi se pare frumoslaughing

| BabyBugsBunny a răspuns:

Joe de ce nu prea stiu da cam arata cel mai bine din trupa

| BoboooBubuuu a răspuns:

Joe. Nu sh dar imi place cum se imbraca si cum arata.

| BoboooBubuuu a răspuns:

Joe. Nu sh dar imi place cum se imbraca si cum arata. Tie care iti place cel mai mult?

| ralukadaniela20 a răspuns:

Stii ceva orice Jonas imi place dar mai mult Joe pentru ca imi place cum are parul lung si are o voce minunata.