| anonim_4396 a întrebat:

Dau startul discutiilor! Care sunt vedetele sau trupele pe care le urati cel mai mult?

56 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Ura e un termen dur.
Imi displac toate vedetele romanesti.
Imi displace Linkin Park, Three Days Grace, Skillet, Breaking Benjamin, Black Veil Brides, AC/DC, Bon Jovi, Nirvana, U2, Cold Play, Slipknot si altele care nu-mi vin in minte.

| anonim_4396 explică (pentru Sociopat):

Cam multe...
Uraciosule! happy

| Sociopat a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi displac.Nu le urasc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cristi din Banat laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ai cu el? Mno, ai dreptate.E tare ciudat omul si nu in sensul bun.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Daca tie iti place nu am nimic impotriva.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce mi-ar placea un hibrid pe care atunci cand il vad imi vine sa ma arunc de pe bloc? Ma sperie!sad

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Parca lasa-i la o parte aparentele.M-ai dezamagit.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vorba de aparente. Poti alege ce vrei sa fii\sa faci.Mi-e mila de o persoana care nu are o mana, care are un defect fizic din cauza unor probleme, nu care isi strica singur\a propria imagine.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Daca e gay..Vezi ca esti rea. Trebuie sa ii intelegi si pe ei.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,nu ii inteleg.Mi-e sila de ei.Nu-i urasc... ii compatimesc.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Gandeste-te ca si tu puteai sa te nasti pe invers.E o defectiune a creierasului ca sa ii zic asa nu este ceva ce putem controla. E cum ai avea o mana rupta, picior sau ce mai vrei tu.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici nu sunt de acord cu tine.Nu te nasti cu asta.Inclinatia sexuala o dobandesti pe parcursul vietii.Devii gay din cauza unor probleme psihice, experiente traumatizante sau pur si simplu din cauza influentei. "Şi Dumnezeu a creat omul după chipul său, l-a creat după chipul lui Dumnezeu; i-a creat de sex bărbătesc şi de sex femeiesc. 28 Apoi Dumnezeu i-a binecuvântat şi Dumnezeu le-a zis: „Fiţi roditori, înmulţiţi-vă "(Geneza);"Să nu te culci cu un bărbat cum te culci cu o femeie. Este un lucru dezgustător."(Leviticul);

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ai dreptate doar pe o zecime. Foarte putine persoane dobandesc asta prin experiente sau mediu. Cu asta te nasti. A fost realizat un studiu al cercetatorului Steven LeVay. Acesta a descoperit anumite diferente dintre creierul barbatilor homosexuali si heterosexuali concentrandu-se pe hipotalamus. A vazut ca anumite structuri ale creierului acestuia coincid cu cele ale creierului unei femei. Dupa el s-a gandit sa nege ca a descoperit ceva concret. Dar acele diferente exista. Intrebarea mea este de ce? Creierul nostru este extrem de greu de descifrat, adica sa aflam toate aspectele sale. Eu sunt adeptul acelei posibilitati. Cred ca amigdala din creierul homosexualului cu cea a unei femei. Este foarte complicat, este si o chestie de etica sa ne infundam prea mult. Si eu in pielea mea nu as putea niciodata sa devin homosexual cu orice experiente m-as confrunta..Este imposibil. Am mai vazut un film in care uneia ii se impunea intr-una printr-un filmulet sa isi schimbe orientarea. Ii era imposibil..Aia era natura ei clar. Deci am un drept masiv sa sustin acea teorie. Nu sustin ca se aplica la toti dar in cea mai mare parte da.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Te rog spune-mi de ce Dumnezeu ar fi creat posibilitatea de a te naste gay, ca apoi sa catalogheze acest lucru ca fiind un "pacat" sau ca "un lucru dezgustator"? Clar nu sunt adepta teoriei.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Din acelasi motiv pentru care a creat pe cei fara discernamant. Am avut acum ani buni un caz in scoala generala cu unul sa ii zicem care nu prea judeca cum trebuie. Acela i-a aruncat in cap un bolovan unui prieten. De ce s-a nascut cu imposibilitatea sa judece ce e rau si ce e bine? El nu isi poate asuma pacatele. Dumnezeu spune ca cel care nu cunoaste nu are nici o vina, adica dupa cate stiu eu e ceva de genul prin Biblie. Se refera aici la religii. Adica daca traiesti in mijlocul junglei si crezi in Cthulu. Nu ai nici o vina ca adevarul si ala relativ cum este el nu a ajuns la tine. De ce sa nu folosim asta si in cazul asta? Oamenii de genul au o judecata in fata divinitatii diferita daca ne luam dupa norme crestine. Daca devi gay pe parcurs atunci da ala e pacat sau daca o faci pentru experiente noi ca in Game of Thrones.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Off,iar suntem pe langalaughing(legat de intrebare).

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Imi plac discutiile cu tine.n-am sa ma mai plang happy

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

"Devii gay din cauza unor probleme psihice, experiente traumatizante sau pur si simplu din cauza influentei." ce amuzanta esti cand spuii prostii laughing.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios? Te rog, lumineaza-mahappy.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

happy.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ce e de "luminat". te nasti asa, nu dezvolti atractia de se.xul opus sau acelasi cand cresti. e ca inteligenta. daca iti " e menit" sa fii prost, esti prost pana mori. nu devii Einstein. Nu poti transforma pe cineva care spala vasele in Einstein.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ps. o las aaici cu subiectul ca dam in altele si nu are legatura cu intrebarea

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Intrebarea era ce vedete nu va plac.Cum de ati ajuns pana la subiectul asta?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa suntem noi laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi-a amintit azi profesorul de religie, parintele de un artist. Justin Bieber. Vroia una sa puna si profu' "Nu, nu, inchide, nu copilul handicapat" laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing laughing laughing laughing

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Doub):

Nu incepe cu propaganda religioasa.Horror are dreptate si e clar mai documentat decat tine.Am mai auzit de teoria asta si inclin sa o cred.Argumentele scoase din Biblie sunt IRELEVANTE

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Doub):

Si imi place ideea ca nu crezi in teoria Big Bang.Probabil ca un batran infinit de puternit venit de nicaieri care ne-a creat sa se holbeze la noi cum ne inchinam dar sa nu intervina sau sa lase o dovada cat de mica a existentei lui in afara unei carti srise de ceva nebun e o teorie mai buna.In ce mai crezi? Dragoni, unicorni :0

| Doub a răspuns (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Nu e propaganda religioasa, e doar libera exprimare a unei opinii."Am mai auzit de teoria asta si inclin sa o cred."-Ok, ma bucur pentru tine.Si ce sa-ti fac eu? Uite e dreptul tau sa crezi in ce vrei si respect asta."Argumentele scoase din Biblie sunt IRELEVANTE"-nu sunt irelavante, probabil nu le intelegi tu.Nu are rost sa continuam discutia asta pentru ca e total in afara intrebarii.Sa ai o zi frumoasa!happy

| Doub a răspuns (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Ai chef de cearta si nu ai cu cine? Daca tu crezi ca nu ai niciun scop in viata,ca ai aparut dintr-o explozie(apropo cum a aparut explozia? aa, mda din nimic), ca nu-i pasa nimanui de tine., ok respect asta si ma bucur pentru tine, dar asta nu inseamna ca eu nu pot sa cred in ce vreau eu.Si pentru cultura ta generala Dumnezeu a lasat o multime de dovezi ale existentei Lui.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Doub.Daca nu as crede in Dumnezeu ti-ar mai pasa de mine? Ai mai vorbi cu mine cum o faci acum? Sunt doar curios happy

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ai? Te apuca la ore fixe? De ce sa nu vorbesc cu tine? E dreptul tau sa crezi in ce vrei.Normal ca da.

Ps: Imi cer scuze persoanei care a pus intrebarea, dar nah asa deviem noi de la subiect.happy

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ai vorbi dar nu ai face-o cum o faci acum. Conteaza si cat de apropiat esti de celalalt in legatura cu opiniile pe care le ai..Si stai linistita, nemo e intelegatoare.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Da, mereu. Aveti niste dispute interminabile.Sunteti indragostiti?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios,scuze. Daca avem dispute interminabile asta nu inseamna ca suntem indragostiti, doar avem lucruri in comun.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Off esti rea laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Glumeam doar.Fac asta destul de des asa ca nu ma luati in serios. Oricum sunteti simpatici cand va certati :3

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu am spus inainte "Si stai linistita, nemo e intelegatoare." deci stai chill m-am prins ca esti de treaba. Nu as putea sa ma cert cu ea. Avem doar niste discutii care cred ca sunt constructive pentru amandoi. Ea ia lucrurile cam in serios big grin Si tare mi-e ca ii s-a facut frica ca dupa mi-a trimis mesaj in legatura cu ce am zis ca sa continue oarecum discutia laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"Si tare mi-e ca ii s-a facut frica."-Tremur.Cred ca o sa ma sinucid de fricastraight face..." Nu as putea sa ma cert cu ea."-Eee nulaughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ps: Mi-am dat seama ca e o fata de treaba!

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Chiar nu as putea...

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Leaooooo! Esti o lea! crying

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Care-i faza cu "leaoo"?laughing

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Nu mai conteaza happy

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Doub):

Banuiesc ca esti liber sa crezi in ce vrei si sa fi cat de extremist vrea mushiul tau.

| Doub a răspuns (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Atata timp cat nu fac rau nimanui, da. Pot sa fiu cum vreau.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Uneori faci rau...Chiar daca nu iti dai seama...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin Bieber si Cristi din Banat laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Legat de intrebare, cineva mai sus a zis bine. mai 99%din vedetele lu" peste din ziua de azi nu imi plac. de aia nici nu ma uit la tv laughing.

| Happyjump a răspuns:

Justin bieber si miley cyrus

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Multe trupe populare ajung sa isi schimbe stilul pentru bani si popularitate in Romania sau afara.Ii dispretuisc pentru asta.Si chiar fiecare melodie moderna trebuie sa fie despre iubire despartire blablabla.Era muzici bune s-a incheiat cu ani in urma.

| Totenn a răspuns:

Camioanie

| ThePayback a răspuns:

Crede-ma, mi-ar lua prea mult sa mentionez toate vedetele. Sa zicem ca 99, 99% dintre "vedetele" care apar la Acces Direct/La Maruta/Un Show Pacatos etc. si multe alte "vedete" straine. Trupele care nu le suport sunt cele de Metalcore (Asking Alexandria / Pierce the Veil / Bring me the Horizon etc.)

| justfriend a răspuns:

Puteai intreba de cele care ne plac laughing

| SabinaAndreea a răspuns:

Top 10 cele mai antipatice vedete din Romania :
1-Simona senzual
2-Monica Gabor fosta Columbeanca laughing
3-Bianca Dragusanu
4-Anna Lesko
5-Alexandra Stan
6-Andreea Tonciu
7-Elena Basescu
8-Adelina Pestritu
9-Inna
10-Catalin Maruta.
Top 10 cele mai antipatice vedete din afara:
1-Justin Bieber
2-Katherine Heigl
3-Madonna
4-Leann Rimes
5-Angelina Jolie
6-Lindsay Lohan
7-Brooke Shields
8-Amanda Seyfried
9-Paris Hilton
10-Natalie Hall
Top-ul din punctul meu de vedere :* PSbig grinoar o mica parte.Ar mai fi multe vedete atat din Romania cat si din afara de trecut pe lista laughing