| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu ma lasa pe youtube sa incarc un video care are mai mult de 15 minute? de ce altul poate? am selectat niste muzica si am adunat in jur de 43 de minute dar nu ma lasa sa il incarc... ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Metalheadforever666 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=psDburUGjr0
Aici ai raspunsul si rezolvarea.

1 răspuns:
| ninacool a răspuns:

Si mie mi se intampla asta in fiecare luna,,, pentru ca ai consumat MB de internet si de aia de incarca asa greu,, dar cand vine factura la internet,,,, se incarca la fel de usor ca inainte,,, nu te mai uita la filme si o sa vezi ca nu se mai duc MB.