| CherryOnTop a întrebat:

De ce Romanii (am vazut ca, cam multi romani ii jignesc) urasc trupa Black Veil Brides (sau Andy Biersack)? Eu cred ca e o trupa foarte buna care a salvat viata la multe persoane,au citate amuzante si motivationale,si mereu le multumeste fanilor la concerte si MAI ALES au muzica Foarte Buna! Sunt din BVBARMY si de asta intreb (nu spuneam ca as vrea ca toata lumea sa ii placa fiindca ii plac eu, as fi nesimtita daca as spune asta) *P.S. Cei din BVBARMY sa puna un raspuns ca si ei sunt fani, chiar as vrea sa vad ca sunt fani BVB si in RO.

7 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Uite cum sta treaba.Mie mi se par oribili. Asa, si? Asta e doar parerea mea, si pe tine nu ar trebui sa te influenteze. Ti se pare normal sa-ti schimbi gusturile in functie de ale altora?

Si inca o chestie, acum 3-4 ani era trupa mea preferata, am chiar si un tricou cu ei, doar ca am descoperit Slayer si multe alte trupe de genu, dupa care nu mi-a mai placut muzica lor, dar asta e doar parerea mea.

Asculta ce-ti place!

| CherryOnTop explică (pentru mODIN):

Buna! Imi pare rau daca te-am suparat cu intrebarea mea laughing. Eu nu am vrut sa spun ca "VAI DE MINE! NU SE POATE CUM SA NU ASCULTI BVB E CEA MAI BUNA TRUPA DACA NU ITI PLACE TE ARUNC IN FANTANA DIN FATA CASTELULUI LUI DRACULA!" Nup, n-am spus cv de genu asta. Am vrut sa zic: "Chiar daca nu iti place muzica lor, de ce naiba ii injuri si ii faci poponari? Nu ti-au dat oamenii cu parul in cap.". Sper ca ai inteles happy

| UnPisic a răspuns:

Eu personal nu am nimic cu ei, sunt cateva melodii care chiar imi place, dar ca exemplu sa iti dau, am doua colege la scoala care sunt INNEBUNITE, dupa trupa, si Andy Biersack. (La naiba, una si-a pus ca nume de familie Biersack...-_-')
Nu are nimeni nimic cu ele, doar ca uneori sunt prea obsedate de toata chestia asta, si se cred sataniste. Sau ceva pe acolo. Isi pun cranii, semne satanice si cruci inverse peste tot, si se taie cu lama/compasul pe mana, isi fac semnul "BVB" peste tot pe unde apuca cu marker-ul negru permanent, si sunt putin cam scrantite la cap.
Probabil ca nu de-aia, neaparat de la trupa/tipul ala, dar asta e doar opinia/mica mea poveste, care sper sa-ti fi dat un fel de raspuns la intrebarea ta.

| CherryOnTop explică (pentru UnPisic):

Oi fi eu fana mare, dar colegele tare sunt..omfg (sa recunosc ca si eu mai fac semnu cu markeru, si imi plac desenele cu craniile de la 11-12 ani, dar asta e felul meu de a fi, nu de la trupa laughing ). Chestia cu numele de Biersack e la fel cu aia de la 1D (Styles laughing ) (nu ca as compara trupa asta cu aia dar... fangirls). Si chestia cu taiatu, serios? Membrii trupei spun mereu in concerte sau unde apuca:,, Nu te taia''. Si ele ce fac? lol. Fara suparare dar ele cred ca vor sa fie emo, dar le iese sa fie scene. Parerea mea. Mersi de raspuns oricum. happy P.S. Crucea aia o are si Andy pe mana, inainte se zicea ca e Anti-Christ dar acum e pentru rock si nu stiu ce.

| UnPisic a răspuns (pentru CherryOnTop):

Ele deja intrec masura...dar serios cica se taie pentru ca "nu au ce face". Gen...wtf?!

| CherryOnTop explică (pentru UnPisic):

What? Lol! Fetele trebuie sa se duca un pic la psihiatru. Sincer. Cand un om se taie acea taietura insemna ceva nu? cum ar fi :bullies and cyberbulling (nu stiu cum sa le spun in romana laughing ) depresie sau probleme mari. Am dreptate? Cum puii mei sa te tai fara motiv? wtf!

| UnPisic a răspuns (pentru CherryOnTop):

Stiu... laughing