| Deaad a întrebat:

După ce am ascultat toată discografia trupei Death,vă intreb pe voi care este albumul vostru preferat?(bineinteles, cei care au ascultat trupa in intregime)
Symbolic este albumul meu preferat.Dar concurează cu The Sound of Perseverance. Apoi vine Scream Bloody Gore.

1 răspuns:
| Polaris a răspuns:

Symbolic și aici. Și Leprosy e tărâmul riffurilor. Nu m-am dat în vânt după Scream Bloody Gore, dar îmi place atmosfera; probabil o să-i mai dau o șansă când o să mă apuce iarăși ascultatul de death metal.