| PeekABoo a întrebat:

E vreun fan Royz/Diaura/the GazettE/Kerbera/Yohio/Vivid/Mejibary sau Die/May pe-aici? Sau orice altă trupă V-kei? ^3^

7 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

The GazettE si D'espairsRay aici ^^

| anonim_4396 a răspuns (pentru kRedhead):

^_^

| AdrianaBacescu a răspuns:

Diaura,sunt fan al trupei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Wiii! :3

| aveam14ani a răspuns:

Ohayou! ^o^
Inainte eram inebunita dupa cei de la
the gazette. ( pe pisica mea o cheama Ruki, Uruha si Ruki chiar sunt draguti). si inca imi plac majoritatea melodiilor.Dar nu ma dau in vant ca inainte.
Imi place de Yohio (e dragut) si vreo 2-3 melodii.
Si de la Diaura imi plac.
Si imi place mult cum canta un chitarist de la Vivid ( Reno, parca thinking )
Mie imi plac cei de la Baby metal ( nu sunt visual kei, dar canta kawaii metal laughing, si Imi plac mult Takayoshi Ohmura si Leda, *** doi chitaristi de la trupa asta).
:3

| anonim_4396 a răspuns (pentru aveam14ani):

^_^ Yeeey!

| LazyKatZ a răspuns:

Imi plac DIAURA (formatia mea favorita, lol) Royz, Gazette, Lycaon si Mejibray, printre altele.