| Pisicuta99 a întrebat:

Este adevarat ca Miley Cyrus a fost insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Georgii a răspuns:

Atal lui miley cyrus a declarat ca miley e gravida deoarece incepuse sa-i creasca burta in continu. dar miley a declarat ca nu este si ca daca ar fi peste 5 luni va naste (dar nu e adevarat)presa mai spune ca miley a fost ceruta in casatori de catre unul din cei de la jonas brothers. cu toate astea miley a decis sa-si ia o vacanta si sa plece in sidonia catva timp
[am gasit pe net] dar eu nu credwinking
Fundaaa? :*

36 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Morrrrrrrrrr laughing) Da, si tatal e Justin Biberon b-)
Nu vrei sa afli si ce numar poarta la incaltaminte? thinking

| OHmyGosh a răspuns:

Ete flosc!

| Miяu a răspuns:

Cica taicasu' asa crede, dar ea neaga tot laughing

| daηă a răspuns:

Is tot felul de zvonuri pe internet despre vedete

dar nu cred ca este adevarat

daca ai vazut poze cu ea insarcinata
sa stii ca sunt foarte multe programe de editat poze
si poza poate fi editata

nu crede toate zvonurile de pe net

nu-s adevarate

Paahappy

| Codruta a răspuns:

Tatal ei zice ca da dar ea zice ca nu nici eu nu stiu ce sa mai cred :P http://www.bestmusic.ro/......+1713.html

| SaRiNoOtZa a răspuns:

Nu este adevarat

| KeepCalm a răspuns:

Da, cu fratele ei.
Ce oameni frateoh go on

| Loredana_4793 a răspuns:

Asa de zvoneste pe la Hollywood, am citit si eu pe internet.Cica tatal ar fi fost Nick Jonas.Sincer eu nu cred ca Miley a fost insarcinata, e o barfa de 2 leiwinkingdeci Miley Cyrus nu este gravidă. Nu a existat nici rapoarte exacte cu privire la o sarcină.
kiss

| Lori_7894 a răspuns:

Nop.Nu crede orice rautate scrisa in presa...

| Asdfasdefta a răspuns:

Doar daca a fost insarcinata cu un extraterestru.Fii serioasa...nu crede tot ce scrie in presa.
App. Fundaaaa?
happy

| Angie12 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| Geo;xLuw ~MJ~ a răspuns:

Da rolling on the floor dar a pierdut sarcina sau confused la dat afaratongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt numai zvonuri de 2 lei. Nu trebuie sa crezi toate prostiile de pe internet. Si pozele de pe net sunt facute pe programe gen photoshot.Doar prostii. Si faza ca tatal e Nick Jonas: o minciuna si mai mare, plus ca ei au facut un pact sa ramana virgini pana la casatorie, iar Nick nu e casatorit.oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceput si eu mi-am pus intrebarea asta dar am aflat ca nu, paparzzi fac tot ce pot s prinda vedetele iesind din casa ne machiate fardate aranjate si acum stiti cu toti ca sunt siteuri de modificat poze si pe unul di siteurile astea i-a umflat burta, asa ca au hotarat sa dea jurnalistilor aceasta poza si eu au scos tot felul de minciuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e insarcinat nu mai crede toate zvonurile de pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat.sunt doar cuvinte ca sa inbogateasca presa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu ce sa mai cred! Ba e ba nu este! Tu poti sa crezi ce vrei! Dar eu nu stiu ce sa-ti raspund! Scuza - ma dar chiar nu stiu ce sa-ti raspund! Todeauna presa minte si barfeste despre niste persone foarte urat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley nu are cum sa fie gravida fiindca e preitena mea cea mai buna eu stiu romana dar ea nu si sa stiti ca nu e nici moarta si are de abia 17 ani asa ca mai lasatio in pace fiindca nu var placea daca ati fi in locul ei si var face si voua oameni la fel ar inventa barfe! potolitiva! lasatio sa traiasca libera ca si ea are dreptul la viata la fel ca ori cine! sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si sa stii ca aceasta fata e prea bagata in seama in sens negativ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat ca miley cyrus este insarcinata si ca tatal ar fi nick jonas deoarece miley era ink foarte mik cand era cu nick si nick a spus pe disney chanel ca intre el si miley nu s-a intamplat nimic. intrati pe u tv sa vedeti filmuletul acela in care miley cyrus se drogheaza cu salvie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si n-am prea auzit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. stiu din surse sigure. nu e si nu va fi pana la casatorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ma luati in serios dar stiu totul.Miley chiar a fost insarcinata dar a avortat. A fost insarcinata cu Nick Jonas.Cine ma crede bine.Cine nu...sa-i fie de bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca miley cyrus este insarcinata eu sun maichal jackson. Nu credeti tot se se spune pe net, oameni buni(rai)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nici gand sunt minciuni dar sa stii ca miley sa drogat cu salvie si apare in poza cu o fata care pare sa o linga pe tot corpul da nu-i adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! ma numesc sphenser si sunt verisoara ei m-am nascut in Romania si ea a avortat in secret dar eu am tinut asta secret dar unchii mei au aflat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu