| MirceaGeler a întrebat:

Este posibil sa primesc amenda daca ascult muzica la maxim la boxe inafara orelor de liniste? As vrea un raspuns mai detaliat daca se poate happy Funda! big grin

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Lavi2002 a răspuns:

Daca asculți muzica la maxim la ore tarzii s-ar putea. Da asta sa nu uiti depinde de vecini sau de cine te reclama la poliție! Sfat: pune-te bine pe langa vecini laughing

| MirceaGeler explică:

Pai asta e...Nu ascult dupa ora 10.Si din pacate nu prea ne intelegem cu veciniilaughing)

| MirceaGeler explică:

Deci din cate am inteles, daca respect acel program nu primesc amenda, chiar daca intensitatea e mare?