| KillMePlease a întrebat:

Faceti un top 5 al melodiilor voatre preferate
Funda pentru melodiile care-mi plac cel mai mult

129 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

1. Beyonce - Halo
2. Europe - The Final Countdown
3. Bon Jovi - It's my life
4. Rihanna - Take a bow
5. Rihanna - Diamonds

| KillMePlease explică (pentru OldSoul):

Https://www.youtube.com/watch?v=a6-abg1peVE
baaa, la refren astia fac semne masonice! fii atent la mainile lor! :))

| OldSoul a răspuns (pentru KillMePlease):

Lasati femeile sa faca ce vor...
Sau
Lasatil pe baubau sa faca ce vrea laughing

| KillMePlease explică (pentru OldSoul):

Da, da, lasa asta, tu priveste semnele masonice prezente in melodiile de adormit copii (sau ce melodie era aia)
Daca-o luam asa...e rap rolling on the floor si la refren are influente de trap...

| OldSoul a răspuns (pentru KillMePlease):

Lasa-i in pace, bine ca nu arata alt fel de semne laughing

| KillMePlease explică (pentru OldSoul):

Mai bine niste semne de punctuatie decat semne masonice laughing
satanisti de mici...

| OldSoul a răspuns (pentru KillMePlease):

Mai bine ii filmau cum se ascudendeau prin casa decat cum dansau laughing

| KillMePlease explică (pentru OldSoul):

Cand o inceput,, bajeteii'' sa danseze...nota 2.
Da' cand am vazut semnisoarele masonice... direct 10! rolling on the floor (ori masonice, ori de rock-ari rolling on the floor, da' numa' rock-ari nu se pot numi )

| LePotato a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=H-cylRYd0uY

https://www.youtube.com/watch?v=vlhhZIVhGw8

https://www.youtube.com/watch?v=Zw-9CIk6zh4

https://www.youtube.com/watch?v=midCfPmbiSA

https://www.youtube.com/watch?v=n8V3mIL0EXc

Tin sa mentionez ca asta nu e un top, si ci pur si simplu niste melodii care le-am ascultat recent mai des, oricum daca ar fi sa se numeasca "top" s-ar schimba foarte des, in functie de stare.

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Https://www.youtube.com/watch?v=a6-abg1peVE
ia uite-ti prietenii
ce de semne masonice baga astia la refren =))

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Iar incepi? piei ILLUMINATTI.

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Da' ce faceati mai aici?
(https://www.youtube.com/watch?v=a6-abg1peVE)
Petrecere-n pijamale? :))

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

straight face

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Cee?
e vina mea ca am dat de o melodie faina?

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

rolling on the floor

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Nu pot intelege de ce dai un raspuns format doar dintr-un singur emoticon...laughing

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Ca nu stiam ce sa zic :(...am momente d-astea de prostie, pe care evidentiez doar printr-un emoticon.

https://www.youtube.com/watch?v=12PWq22E9CQ - briliant.

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Inteleg...mie cand mi se intampla asa nu mai zic nimic si gata...laughing
sau pun o melodie pe acolo si gata (si gata---nu mai vorbeste nimeni cu mine laughing )

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Ciudatule laughing

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Prima dată când îmi răspunde Endoryus la o întrebare fără a comenta la vreun răspuns de-al meu sau pur şi simplu fără a veni cu,, citate"
Asta e ceva ciudat...

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce-s ciudat? ツ

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Fiecare cum il duce capu', mai mult sau mai putin(in cazul meu, se pare ca mai putin)

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu e timpul pierdut oh go on.
Totusi, scuipa-l sa nu-l deochi.

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Legat de paranteza aia, a scrie un răspuns format numai dintr-un emoticon nu denotă prostie (asta în anumite cazuri).
Da' în orice caz, e bine să-ţi cunoşti sinele...,, ツ"

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

2 motive laughing
1 ca te-ai "atasat" mult de acel "smile" ca vad ca tot il folosesti
2 la ce muzica asculti rolling on the floor de ce te-ai mira? doar de la prima se vede ce "tendinte" ai in muzica

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Poate eram ironic sau poate nu.

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

,,poate că poate"

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

2 motive laughing
1 ca te-ai "atasat" mult de acel "smile" ca vad ca tot il folosesti
2 la ce muzica asculti rolling on the floor de ce te-ai mira? doar de la prima se vede ce "tendinte" ai in muzica

"2 motive laughing" care motive?

"1 ca te-ai "atasat" mult de acel "smile" ca vad ca tot il folosesti" - Ma urmaresti?, nu ai cum sa te "atasezi de un emoticon"...wtf? daca eu m-am "atasat" de un emoticon(rolling on the floor), dupa logica asta a ta, as putea spune ca si tu te-ai atasat de "laughing", nu?

"2 la ce muzica asculti rolling on the floor de ce te-ai mira? doar de la prima se vede ce "tendinte" ai in muzica" -Ce tendinte ar trebui sa am? Dr House, gusturile nu se discuta, aceiasi parere as putea sa am si eu despre muzica pe care tu o asculti, insa iti respect preferintele si chiar daca imi place sau nu, nu fac "misto" pe chestia asta. De ce consideri tu ca muzica mea e "naspa"? ca nu asculti tu melodii de genul nu? asta e logica ta? pardon, asta nu e logica.

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

KillMePlease strikes again

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Hai nu face pe victima ca doar te-am facut ciudat nu tampit pentru muzica care o asculti. ca sa spuna cineva ca "a" muzica e buna doar ca o asculta el si muzica "b" nu e muzica doar pentru ca el nu o asculta, aia inseamna sa fii tampit. eu ti-am zis doar ca e ciudata muzica ta, cum fac misto si de Depressa cateodata. daca ai stii de cate ori am fost eu facut ciudat ca ascult muzica clasica si nu pe parcaitul ala de biber sau pe altii cred ca ai plange asa ca nu e chiar ceva "rau" e doar... ciudat.

"Ma urmaresti?" rolling on the floor avand in vedere ca abia am intrat zilele astea, te-as minti sa iti zic da, dar am vazut cateva posturi cu acel " ツ" si mi-a sarit in ochi, bre.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

" cum fac misto si de Depressa cateodata." - Cam de fiecare data cand vorbim, dar fie... straight face

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

"Hai nu face pe victima ca doar te-am facut ciudat nu tampit pentru muzica care o asculti." -Nu fac pe victima, doar am raspuns cu "aceiasi moneda" pe cu care ai raspuns si tu.

"a sa spuna cineva ca "a" muzica e buna doar ca o asculta el si muzica "b" nu e muzica doar pentru ca el nu o asculta, aia inseamna sa fii tampit." - Cine a zis chestia asta? am zis eu asa ceva?

"ca sa spuna cineva ca "a" muzica e buna doar ca o asculta el" - aici e adevarat, doar ca se aplica doar pentru acel individ, muzica aia e buna doar pentru el...alea-s gusturile lui.

"i muzica "b" nu e muzica doar pentru ca el nu o asculta" - Practic asta ai facut tu, de unde am tras concluzia asta? uite de aici : "2 la ce muzica asculti rolling on the floor de ce te-ai mira? doar de la prima se vede ce "tendinte" ai in muzica"

"eu ti-am zis doar ca e ciudata muzica ta, cum fac misto si de Depressa " - ok, ce inseamna "muzica ciudata" pentru tine?, o muzica pe care tu nu o asculti...adica tu esti aici 500% subiectiv, e si logic omule sa nu-ti placa muzica respectiva daca nu asculti genul respectiv, dar asta nu inseamna ca e praf, naspa sau stiu cum o consideri tu.

"aca ai stii de cate ori am fost eu facut ciudat ca ascult muzica clasica si nu pe parcaitul ala de biber sau pe altii cred ca ai plange asa ca nu e chiar ceva "rau" e doar... ciudat." - Aiurea ce sa zic, ce-i care te-au judecat probabil nu aveau o inteligenta mai mare decat a unei gaini....si de ce o arzi intruna cu ciudat? nu e ciudat, astea-s preferintele fiecaruia, nu e ciudat, poate diferit.

""Ma urmaresti?" rolling on the floor avand in vedere ca abia am intrat zilele astea, te-as minti sa iti zic da, dar am vazut cateva posturi cu acel " ツ" si mi-a sarit in ochi, bre." - Bre, ai spus ca m-am atasat de un emoticon, ceea ce e ilogic, mai ales ca ai zis chestia asta dupa ce ai vazut 2-3 posturi si cum am mai zis acelasi principu se poate aplica si in cazul tau, la emoticoanele pe care le folosesti tu mai des.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

laughing nu stiu cum dracu in 2 zile s-au inversat personalitatile. eu am vrut sa fac un "misto nevinovat" dar vad ca iei toate foarte in serios. iti recomand sa iesi si tu un weekend la mare cu iubita, vad ca pe mine m-a pus in toane bune, si acum tu esti seriosul laughing.s-au schimbat rolurile se pare

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel putin tu stii ca eu zic la misto. gusturile nu se discuta
chiar daca sunt melodii ciudate rolling on the floor))

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Din raspunsul care mi l-ai dat, era aproape inuman sa-mi dau seama ca tu doar faci misto, trollezi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

laughing ma seriosule dar te-am suparat tare daca ma iei cu "tipu" a? iti recomand solemn sa mai iesi pe afara, serios. m-au deranjat si pe mine multe chestii pe site, dar daca iei toate asa in serios pentru o prostie, chiar e ceva in neregula cu tine.

"Din raspunsul care mi l-ai dat, era aproape inuman sa-mi dau seama ca tu doar faci misto, trollezi." avand in vedere ca esti un user care am anumite chestii comune am crezut oarecum ca pot face putin misto, nu ma astept sa fac asa ceva cu Kill me pleasea sau useri care nu ii suport, pentru simplul fapt ca nu ne sumportam reciproc, dar am crezut ca cu tine e altfel. se vede ca doar am crezut. se pare ca Depressa a mai ramas normala pe aici, cu care pot glumi oricand fara sa faca un bot de 2 km lungime. pacat ce pot zice.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu m-am obisnuit laughing.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi omule pentru sfat, o sa mai ies pe afaralaughing(nu stiu de unde ai tras tu concluzia ca nu ies pe afara).

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Si vezi ca postarea cu "tipu", se referea la altcineva.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Okay
interesante discuţii aţi avut...
,, mulţumesc" că mi-aţi umplut întrebarea cu răspunsuri inutille thumbs up

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Deci te-ai suparatlaughing, si ti-am dat cateva melodii...

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Speram să primesc melodii din mai multe genuri
Ştiind ce muzică ascultă unii, nici nu m-am mai obosit să mă uit la link-urile alea...Şi voiam şi eu nişte melodii că m-am cam săturat de cele pe care le ascult de o saptămână-ncoace...
Eh...nu-i bai, poate cu altă ocazie...

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Sorry

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Dar totuşi am rămas uimită văzând răspunsurile voastre pline de melodii!
Chiar îs faine, deşi sunt peste 100 de melodii, toate-s faine. rolling on the floor
Da' cum s-o făcut 85 de răspunsuri peste noapte?!?!?!

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Ne-am razboit pe aici.

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Interesting...
nu s-a lăsat încă cu,, ignore"? laughing

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Eu n-am de gand sa dau ignore nimanui niciodata happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

App "Ştiind ce muzică ascultă unii, nici nu m-am mai obosit să mă uit la link-urile alea." de acum spune si tu " cutarica cutarica si cutarica nu va mai pierdeti timp aiurea sa imi raspundeti ca oricum nu dau 2 bani pe raspunsurile voastre dar ma plang oricum cand altii raspund la intrebarile mele ".

" că mi-aţi umplut întrebarea cu răspunsuri inutille" pentru tine inutile laughing

totusi a fost haios sa spuna patato ca ne-am "razboit" laughing eu mereu am fost " trooll activated" am zis eu ca el ia lucrurile prea in serios. lasa, pana maine imi trece starea de bine si am sa intru si am sa fiu si eu serios, cine stie poate atunci chiar se lasa cu ignore rolling on the floor)

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Doamne ajută! laughing

| LePotato a răspuns:

De altfel, KillMe scuze de offtopic.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

5)Enigma - Sadeness
4)Julee Cruise - Questions In A World Of Blue
3)Pink Floyd - Dark Side Of The Moon
2)The Beatles - Nowhere Man
1)MGMT - Weekend Wars

| Copac13 a răspuns:

1-painkiller
2-the scrpt superheroes
3-the scrpt hall of fame
4-avicii we me up
5-avicii the days

| KillMePlease explică (pentru Copac13):

Nu-mi plac

| Copac13 a răspuns (pentru KillMePlease):

Mars de aici

| AleXzpm a răspuns (pentru Copac13):

Ahaahah funny

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

Avicii love struck

| Copac13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vine in Romania nu pot sa cred avem ceva in comun

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

Imi place foarte foarte mult Avicii, el e DJ-ul meu preferat, melodiile lui sunt absolut superbe, se poate observa asta și în playlist-ul meu. big grin
Abia aștept să scoată albumul anul ăsta, sper că va fi cu melodii ca cele făcute înainte de anul 2013. Albumul ăla de acum 2 ani a fost cam comercial și jalnic.

| Copac13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie imi plac the days si the naights sunt cele mai noi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

Cea mai nouă e "Waiting For Love", a scos-o acum 2-3 zile parcă, și e absolut genială.
Incearcă și Avicii - Liar Liar(Avicii Remix) și Avicii - Dear Boy(Avicii Remix).

| Copac13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok!

| TiberiuFasole a răspuns:

Inimi desenate.
Justin Bieber-Baby
Gangnamstyle
Big Time Rush-Conffeti
Oarecare.

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

,,oarecare''?
pe bune?
https://www.youtube.com/watch?v=a6-abg1peVE
Asta e MULT mai faina decat aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)SOAD- lost in Hollywood
2)Red-hide
3)Skillet-dead inside
4)GNR-don't cry
5)Skillet-the last night

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Slabe! tongue

| KillMePlease explică (pentru Croampa):

Clar
asta e mult mai faina:
https://www.youtube.com/watch?v=a6-abg1peVE
=))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Eu nu ascult death metal happy, n-ai ce-mi cere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

rolling on the floor) Si mai era aia cu 10 degetele.
"Sa le bag in nas?
NU!
Sa magai pisica?
DAA! "

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu( tot timpul), dar macar un hard speram sa asculti. straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

rolling on the floor)) Inseamna ca tu nu cunosti subgenurile.
SOAD canta hard rock, Red si Skillet la fel ( pe langa rockul crestin).
Asa ca nu poti sa spui ca nu ascult hard rock.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

De Soap aia chiar n-am auzit, dar Red e doar rock( nu e cu mult diferit de Bon Jovi) si Skillet e hard, doar ca melodiile spune de tine nu sunt( serios acum, last night e intre rock si alt gen total diferit)! straight face

Apropo, intra pe facebook, termin imediat temele si putem vorbi! big grin

| KillMePlease explică (pentru Croampa):

Da' tu de ce nu faci un top al melodiilor?
a...stai...nu-mi vei răspunde. eh, las-o baltă

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

"De Soap aia chiar n-am auzit" - eu ti-am zis ca esti la inceput.

"dar Red e doar rock( nu e cu mult diferit de Bon Jovi)'' - Sa mori tu?
Pai hai sa-ti dau o veste proasta. Nicio trupa, nici macar una nu seamana cu alta.
Sau mai exista alea pe care le chem eu "frati".
Spre exemplu SOAD e frate cu Disturbed.

"Skillet e hard, doar ca melodiile spune de tine nu sunt( serios acum, last night e intre rock si alt gen total diferit)! straight face" - Hai sa-ti mai dau o veste si mai proasta. Dar sa iti explic ca sa poti intelege.
Cum la bio categoria mare se cheama "regn" asa si in muzica exista "rock".
Cum regnul ala are increngaturi, asa are si rockul : hard rock, hard core, gothic metal, heavy metal, white metal, death core, post-hardcore, groove, etc.
Sper ca te-am lamurit happy.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Omg
Ce gusturi geniale ai
*omgomgomg*

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

1. Nu sunt la inceput, ascult melodii mult mai fuc*ing hard decat ai ascultat tu in all yourr rocker life! straight face
2. De Red n-am spus ca seamana trupa, am spus ca subgenul de rock seamana cu Bon Jovi( adica slabut, lento)! straight face
3. Stiam de faza cu subgenurile, lol? straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

surprise
Spui adevarul sau faci misto de mine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Siiigur laughing.
Eh, poate de "SOAD" nu ai auzit. Dar de System Of A Down ai auzit?
Stii ca au o piesa mega-arhicunoscuta care se cheama "Chop Suey"?

"ascult melodii mult mai fuc*ing hard decat ai ascultat tu in all yourr rocker life" - Spune-mi si mie cateva melodii "fuc*ing hard" oh go on ca eu nu stiu.
Daca tu zici asta vino si cu argumente. Asa ca... Astept linkuri ca sa te cred.

2&3) Avand in vedere ca tu mi-ai spus ca "last night" e intre rock si alt gen, tu chiar credeai ca eu credeam ca tu stii subgenurile? laughing
Aaa, rockul nu se pupa cu alt gen decat daca se opreste si incepe cu alt gen.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

In primul rand tipu' face o mare greseala, considera ca subgenul lui de rock este mai "tare" decat orice altceva...conceptie de manelist.

Asta e o chestie de gusturi, care e strict subiectiva...pentru fiecare in parte "muzica lui" este cea mai faina, insa pentru altu poate fi o "mizerie"..ala ca asculta genul ala de muzica si ii place si celalat ca nu asculta acel gen de muzica insa tipa repede ca, ce-i mizeria aia..nefiind ce asculta el.

Concluzia, nu incerca sa spui ca muzica ta e cea mai tare atat timp cat e o chestie de gusturi(care-s personale) de altfel nu spune nici ca daca nu asculta lumea ce asculti tu, sunt niste idioti...ca iarasi o dam in subiectivitate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

"considera ca subgenul lui de rock" - Care subgen?
Ca mi-a spus "hard". Hard gasesc si la pc.
Dar care hard? Hard rock? Harcore?

Si nu-mi poti spune ca nu-mi pot spune parerea daca altul asculta muzica naspa pentru ca asculta muzica naspa.
Iti dau un exemplu : muzica sentimentala de la radio
( si aici le avem pe Ada- iti arat ca pot si Lora cu draga dighi ce mai era, si daca intrebi de unde le stiu, eu fac naveta cu maxi si imi ia ceva sa desfac castile)
sau manele cu bocetele si instrumentalul ala-tiganie curata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis bine atunci ""e pare ca Depressa a mai ramas normala pe aici, cu care pot glumi oricand fara sa faca un bot de 2 km lungime."" laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh,vai blushing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

thinking sti ca eu iti ziceam de fel sa iti dai 2 peste ceafa dar nu ti-am zis sa iti dai peste fata 2. vad ca esti rosie in parti, totusi ma bucur ca ti-ai dat rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ghizdav straight face...
Sa nu te mai duci la plaja, cred ca te-a tras curentul sau ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-a tras curentul stai linistita laughing, a fost apa cam rece dar a avut cine sa ma incalzeasca la loc blushing

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Credeam ca se subintelege ca in cazul manelelor nu se aplica...my bad.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu 2 palme?batting eyelashes De asta esti si tu rosu in obraji?
Si cat de uraaat surprise... Care tu sa o fi incalzit pe ea.
Tu puteai sa faci frigul.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Da gata măi
ia fugiţi de la întrebarea mea
aşteptam şi eu nişte melodii şi ce să vezi? nimic!

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Bine,bine.
Ai dreptate, scuze. Dar cand e vorba de muzica, greu o mai scoti cu mine.
Priveste partea plina a paharului :
ai 3 pagini cu raspunsuri thumbs up
laughing)

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

yaaay straight face
faza îi că nu aţi discutat numa' de muzică... poate data viitoare veţi răspunde la subiect, lasă. laughing

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Nu chiar...
oricum, mersi
am peste 80 de răspunsuri la întrebare dintre care maxim 6 îs cu melodii. straight face perfect

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

*acum e momentul când spun cu o voce piţigăiată **ew** "pe bune"*

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se cunoaste ca vii de la T/A laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daaarrr aici suntem la Muzică :c
Eram serioasă ffs

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Ia zi, ma, unde-s melodiile alea "fuc*ing hard"?
Mi le mai dai sau ce faci?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti fata? surprise

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

*facepalm*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem - Beautiful
Imagine Dragons - It s time
Cedry2k - In lupta cu conditia
Imagine Dragons - Dream
Eminem - Till i collapse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a lasat cu ignore pentru ca nu avem varste de 15 ani ( ca altii de pe aici ) si in afara de asta nu ne-am injurat. mici discutii, zii mersi ca ti-am mai populat intrebarea ca asa nu intra nici dracu laughing, nerecunoscatoareo

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

,,fiindcă nu avem vârste de 15 ani"--- laughing stai aşa. a da ignore e ceva specific persoanelor de 15 ani? nu ştiam. ce tare! XD
,, zii mersi că ţi-am mai populat întrebarea"--- aş fi zis mersi dacă aş fi primit nişte melodii cât de cât okay thumbs up
Da' totuşi mersi (pentru că mi-aţi,, populat" întrebarea fără a-mi da nişte melodii laughing ) --- ca să nu fiu catalogată drept,, nerecunoscătoare"...ce-i drept...e ceva de apreciat să umplii întrebarea cuiva cu răspunsuri în afara subiectului, nu-i aşa? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu ai inteles bine. am vrut sa zic ca e specific celor de 15 ani, adica specific maturitatii unuia de 15 ani sa dai ignore pentru niste prostii spuse ca cele de mai sus. daca ne injuram sau mai stiu eu ce, atunci era normal sa se dea ignore. oricum stai linistita, cand o sa imi iau eu ignore de la el va fi doar daca ma "iau" de tine, ca am vazut ca tot va tatonati la intrebarile tale ale lui " ca aia de la religie" dar acolo nu ai mai spus " de ce sa postez aiurea" laughing, vezi cine e ce? si tu faci la fal asa ca shhh. nu te laudai ca plezi zilele trecute? sau cautai putina atentie?

"e ceva de apreciat să umplii întrebarea cuiva cu răspunsuri în afara subiectului, nu-i aşa?" da da

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Tu stii ce ai vrut sa spui cu aia

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Tu îi priveşti pe toţi din umbră sau ce?
ei bine, uite o veste proastă: fiecare face ce vrea, ştii tu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Eu nu am inteles ce ai vrut sa spui cu doamne ajuta si tu ma iei cu " fiecare face ce vrea". doamne fereste laughing

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

,,fiecare face ce vrea" nu era pentru răspunsul ăla
ori s-au trimis greşit, ori ai citit în ordine greşită

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Alta data pune si tu inainte ce a spus alta persoana cu """" si dupa spune ce vrei, asa se intelege ce si cum raised eyebrows

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Voi ţine cont de sfat... poate

| Alfred0703 a răspuns:

1. Above Only-Evil Never Sleeps
2. Tobu-Infectious
3. Avicii-The Nights
4. Hardwell-Sally
5. Ac/Dc-Shoot to Thrill

| 1DeadMemories a răspuns:

Mwai...din atatea postari doar vreo 5-6 cu melodii.
Endoryus :))), si tu te pui la mintea copiilor in loc sa bagi niste piese.

1. https://www.youtube.com/watch?v=XEEasR7hVhA
2.https://www.youtube.com/watch?v=mZM-d2qD15E
3.https://www.youtube.com/watch?v=Fl0wwRnfm5A
4.https://www.youtube.com/watch?v=DLCQWF7K5pI
5.:)))) https://www.youtube.com/watch?v=9tE31Wd7DF4

| KillMePlease explică (pentru 1DeadMemories):

,,Mwai...din atatea postari doar vreo 5-6 cu melodii.''---exact asta am zis si eu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1DeadMemories):

De ce as baga daca nu toata lumea apreciaza muzica clasica. ce stiu eu, nu ascult pe biber rolling on the floor sau 1d cum naiba le zice big grin

| emmaemilia a răspuns:

1Ed Sheeran - Give Me Love (https://www.youtube.com/watch?v=FOjdXSrtUxA)
2 P! nk - F**kin' Perfect (https://www.youtube.com/watch?v=ocDlOD1Hw9k)
3 Maroon 5 - This Summer's Gonna Hurt Like A Motherf****r (https://www.youtube.com/watch?v=T59kB3hq3Yg)
4 One Direction - Over Again (https://www.youtube.com/watch?v=8cDOzrLpM8A)
5 Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe (https://www.youtube.com/watch?v=fWNaR-rxAic)

| PolishJew a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=ZqTIdRPfPp0 (genial, pur si simplu genial!)

https://www.youtube.com/watch?v=RVMvART9kb8 (RIP Dime) :(

https://www.youtube.com/watch?v=k2pMykpePX0

https://www.youtube.com/watch?v=k2pMykpePX0 (e pur si simplu pe placul meu, nu o sa ma astept sa va placa.)

https://www.youtube.com/watch?v=31uUpj8euyw (nu pot sa zic ca e pentru ponta c-as face formatia de ras...dar se merita)

As pune mai multe... pacat ca e un top 5 doar :)), NU UITA SA-MI lasi parerea!

| KillMePlease explică (pentru PolishJew):

Hei, hei, hei happy
Am ascultat-o doar pe prima momentan...Şi îmi place thumbs up

| PolishJew a răspuns (pentru KillMePlease):

Ma bucur ca-ti place big grin Asculta-le si pe celalalte daca n-ai facut-o deja! happy

| KillMePlease explică (pentru PolishJew):

Voi face asta imediat (când intru pe laptop)
şi...ce mai faci? big grin

| PolishJew a răspuns (pentru KillMePlease):

Dau din craci ca cei saraci..., tu?

| KillMePlease explică (pentru PolishJew):

Eu ascult muzica...Nimic special.

| NicolasAlx a răspuns:

Daca mai conteaza acet top
David Guetta si Grey - Rise
Justin timberlake and Timbaland - bounce
Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth
Daca iti place si David Guetta- Love dont' let me go
Si sa mai bagam si Kwabs - Walk