| TpuBia a întrebat:

Funda! Stie cineva cum se numeste melodia din Fift shades of Grey, cea din club? Se aude pe fundal atunci cand Ana si Grey merg dupa prietena Anei iar aceasta dansa cu fratele lui Christian.

2 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=hvPvAII2UlQ aici ai toate melodiile din film

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că tot tu ai pus întrebarea la *conversații*, nu-s sigur dar numele Bianca mi-a atras atenția, nu stiu pe care cont intri deci uite melodia din nou :
https://www.youtube.com/watch?v=JvxlemZXio0