| anonim_4396 a întrebat:

Hai ca am facut-o si pe asta, deci am cantat intro linie nu a iesit prea misto dar oricum. Piesa nu exista deci a trebuit sa o cant dupa cum mi se parea mie ca ar suna, desigur se putea face o treaba mult mai buna dar asta am reusit :))) vreau păreri lume

https://www.youtube.com/watch?v=BfbVBn7Dt08

Răspuns Câştigător
| Moryami a răspuns:

Ce limba e aia? =]]] Daca e engleza, nu prea se intelege deloc laughing Oricum e destul de faina happy

| anonim_4396 explică (pentru Moryami):

Daca piesa exista o cantam mai bine, pentru ca auzind fiecare cuvant cum se pronunta ar fi fost foarte util laughing o sa adaug CC sa inteleaga lumea cuvintele, mersi pentru raspunsul constructiv big grin

1 răspuns: