| Dragutza266 a întrebat:

Hei! De curand am luata lectii de canto..si profa zice ca am o voce fffff buna! Imi dati niste idei...as dori sa ma extind ...sa nu raman doar fata cara are voce... Sa ajung (in cativa ani) gen nicole Shery! Va rog!

Răspuns Câştigător
| CokeM a răspuns:

Sincer, pot spune ca si eu am o voce foarte buna, nu ma laud sau ceva. Ai nevoie de multa munca si noroc in acelasi timp sa devii cineva cunoscut. Trebuie sa ai relatii ca sa poti deveni cinevahappy. Nu e atat de simplu, si nicole a devenit cine datorita relatiilor pe care le avea, sau noroculuihappy.
Si cum vezi....in ziua asta, nu prea se mai promoveaza vocile foarte bune happy.
Poti incerca ceva cu x factorul sau vocea romaniei, sau poti merge la tine in oras la spectacole, concursuri, poate poate ai noroc sa te descopere cineva, poti de asemenea sa-ti mai faci si un canal de youtube, te poate descopri cineva si acolo, mai mult nu pot spune.
Good luck :3.

1 răspuns:
| KIMYKO25 a răspuns:

Pai poti sa faci videoclipuri cu tine cantand si sa le pui pe youtube sau sa te duci la concursuri.