| IoaNa1428Dmd a întrebat:

Hei...
Imi place foarte mult muzica....mai putin muzica populara, manelele( cocalari). Genul meu e rockul.
Urmeaza sa schimb scoala, si acolo pot face muzica.....decat ca parintii mei nu par asa de încantati deoarece eu studiez chitara clasica. Ei spun ca nu mi-se potiveste rockul...dar mie mi-a placut mereu.
Cum fac sa-i conving sa ma lase sa fac repetitii la chitara electrica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca te vor obliga sa nu canti rock, spune-le ca te reprezinta.Rock-ul nu e satanic, violent ci foarte profund.