| mariusspeedy1 a întrebat:

Hei! in primul rand as vrea sa va salut pe toti si sa va spun ca faceti o treaba buna va multumim pentru ca existati. In al doilea rand as vrea sa va intreb ceva. Eu de mic am vrut sa devin cantaret rap. fac multe versuri adica pur si simplu imi vin in cap fara sa imi dau seama si le cant a proasta... si in romana si engleza ori ce si as vrea sa ma ajutati cum sa fac sa devin? ceva. eu as cauta prin Timisoara un stiudio de inregistrari daca imi poate spune cineva unul si as mai vrea sa imi dati si sfaturi ce sa fac si cum sa procedez. chiar m-ar ajuta foarte mult chiarimi doresc sa devin cantaret adica versuri imi fac eu beaturile le caut pe internet sau macar un program unde as putea face acest lucru sa fac melodii. big grin sper ca m-ati inteles. funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| konage a răspuns:

Uite ce poti face pune-i un negativ versurilor si incarcal pe net ori unde il poti incarca astfel iti faci mai multa publicitate si participa la concursuri de talente nu ai ce sa pierzi. ITI UREZ MULT NOROC si daca ai successa nu uiti de mine numele adevarat este Andra Nicol.

| mariusspeedy1 explică (pentru konage):

Mersii de sfat daca tot mi-ai dat numele imi poti da fb tau?

3 răspunsuri:
| marin81 a răspuns:

Este greu sa reusesti in lumea muzicii. Ce varsta ai? totusi iti trebuie niste bani, ca sa te lansezi. Mai ales hip hopul care nu este un gen asa comercial ca si altele.Incearca la emisiunile de profil(cand sunt preselectii) xfactor vocea romaniei si care or mai fi