| Lulalulalu a întrebat:

Hei TPU happy Am o intrebare, stiti..cum ar fi Nicki Minaj. are anumite cantece ( ex:Anaconda) in care,, vorbeste" foarte repede.Adica na..stiu ca e raperita si canta de mult timp.dar totusi..nu reusesc sa spun nici macar 3 cuvinte corecte din unele fraze ale ei.Mi se incurca limba in gura.Cum as putea sa invat sa vorbest asa repede (in engleza va rog).
Funda cel mai bun :*.

Răspuns Câştigător
| iRobby a răspuns:

Pentru a putea sa canti rap la fel de bine ca si Nicki Minaj de exemplu, trebuie sa stii engleza la perfectie. Nu neaparat gramatica, dar trebuie sa te descurci cu pronuntarea cuvintelor, altfel vei face "nod in limba" laughing