| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna aplicatie gratuita din magazin play pentru a descarca muzica? De preferat sa o descarci cu net, dar sa o poti asculta fara.

Răspuns Câştigător
| ardnaxela123strawberry a răspuns:

Deci, de când așteptam pe cineva care sa pună întrebarea asta. Nu multa lume stiu(ceea ce ma miră) dar exista o super aplicație pe nume SnapTube. Nu o iei de pe magazin play ci de pe net. O instalezi și pur și simplu te baga pe YouTube unde poți sa îți alegi oriceeeee vrei sa downloadezi. Nu numai, dar pe pagina de început sunt toate site-urile de unde poți sa îți iei ce vrei. Este cea mai super mega extra tare aplicație pe care am descoperit-o cu ajutorul unui pusti de clasa a șasea laughing Este gratis de instalat, merge oriunde, ai nevoie de net doar când o instalezi și când trebuie sa cauți ceva, ai la alegere sa downloadezi doar melodia sau cu tot cu video. Poți sa te conectezi cu contul tău de YouTube și ce sa mai, este simplu de aici. Ce ai downloadat se salvează în telefon la galerie(video) sau melodii. Ce trebuie sa ști este cum sa downloadezi aplicația, sper sa nu îți fie greu. De pe magazin play nu exista o astfel de aplicație, asta este cea mai buna pe care o poți găsii, ai încredere, când vreau sa iau o melodia pe care am auzit-o undeva, scriu acolo, îmi apare, dau pe săgetuța de download, aleg ce vreau:muzica/video și asta e tot, închid nett-ul și pot sa stau liniștităhee hee