| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Heiii TPU, de ceva timp aud in fiecare zi o melodie cand ma duc la scoala, in microbuz, melodia nu cred ca este aparuta recent. O canta o fata si zice "love for sun" sau "forever sun" si are o voce calda.

9 răspunsuri:
| CaSiHai a răspuns:

Spice girls viva forever
sau cel mai posibil beyonce love on top

| xNuiiDeTiinex explică (pentru CaSiHai):

Nu e nici una din astea. am zis eu ca e lenta melodia, dar nici chiar asa... plus de asta, am zis ca repetea de fooarte multe ori "love for sun"

| CaSiHai a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

Inna is up

| xNuiiDeTiinex explică (pentru CaSiHai):

Da' tu oare ai probleme cu capu'? am scris destul de clar ca zice "LOVE FOR SUN", nu "sun is up"... si plus de asta nici numele melodiei nu l-ai scris corect. valeeeuuu

| CaSiHai a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

Eeee atunci ieși acasă

| xNuiiDeTiinex explică (pentru CaSiHai):

Mars dracu!

| CaSiHai a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

Aaaaaa ce nesimporc esti se vede ca esti de la tara ca ai crescut in hambarul cu vaci

| xNuiiDeTiinex explică (pentru CaSiHai):

Sa-mi sugi tu *** putin

| CaSiHai a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

Eeee da mancara-i slob**u din toate cu**ele ce sau fu**t sa iti fie pe fetisoara