| anonim_4396 a întrebat:

Hey.
Am auzit in club o melodie care avea cuvantul "bitches" in ea..Nu stiu cum se numeste si nu prea stiu altceva din ea, nu imi aduc aminte..stiu doar ca avea un ritm de dans, gen breakdance si mi se pare, dar nu sunt sigura, ca zicea "bitches in this place" sau ceva de genul.
Am auzit-o intr-o seara prin luna iunie prima oara si am mai auzit-o sambata trecuta, daca ajuta cu ceva.
Deci ma ajuta si pe mine cineva? big grin

13 răspunsuri:
| Nutzuu a răspuns:

"You.re the hottest *** in this place" ăsta era versul?

| Captive a răspuns (pentru Nutzuu):

Nu :(
Cei care cantau, sau cel care canta era barbat/barbati. iar pe fundal era ceva de genul http://www.youtube.com/watch?v=JqVD792uAIk cum e la inceput la asta.

| Nutzuu a răspuns (pentru Captive):

Nu o știu! Îmi pare rău! :*winking

| DanielCosmin827939 a răspuns:

Hmm....cred ca este asta... Young Thug - Danny Glover http://www.youtube.com/watch?v=8xemvCEblbA

| Captive a răspuns (pentru DanielCosmin827939):

Cred ca nu o sa o gasesc cu graba.
Nu e asta sad
Probabil o sa intreb DJ-ul sambata, daca o sa mai fie big grin. Multumesc oricum :3.

| DanielCosmin827939 a răspuns (pentru Captive):

Dar asta? Lil John- Wat U gon do http://www.youtube.com/watch?v=udY39M4phf4

| Captive a răspuns (pentru DanielCosmin827939):

Nu sad

| 01000001 a răspuns:

Singura la care mă pot gândi cu caracteristici similare este "Blurred Lines" de Robin Thicke, dar nu aparține generului breakdance, deși are un ritm destul de marcat.

| Captive a răspuns (pentru 01000001):

Nu e Blurred Lines. Inca nu am auzit-o pe la tv sau radio etc. Doar in club.

| 01000001 a răspuns (pentru Captive):

Atunci nu știu sad