| LaLaLari a întrebat:

Hey! am primit un caine - femela rasa bichon maltez fffffffff dragut si aici vine intrebarea cum sa-i pun nume ( sa fie dragut si scurt cam 3-9 litere)pllss help

8 răspunsuri:
| Wh0Me a răspuns:

Ruby, Sara(h), Ambra, Elsa, Cookie, Jessica, Jessy, Daisy, Hera, Cleo,

Summer, Lisa, Liza, Linda, Cara, Cora, Honey, Betty, Iza, Yssa, Isa,

Dolly, Mischa, Aysha, Alma, Jolie, Anita, Bubbles, Tonka, Tasha,

Bella, Berta, Jojo, Barbie, Sidney, Beauty, Cindy, Candy, Cintya,

Bijou, Bonita, Bonnie(Bonny), Crisa, Clea, Tea, Darla, Desiree,

Lucky, Doris, Emma, Maggie, Ester, Meg, Erica, Fiona, Ginger,

Eda, Heidi, Iris, Jenny, Jennifer, Kim(y), Kira, Lady, Donna, Liv,

Lola, Lolita, Lala, Layla, Leila, Lessy, Mara, Isis, Mayra, Maya,

Milly, Nerra, Naty, Nina, Rita, Ronna, Freya, Paloma, Rea, Mandy

Pamela, Pamy, Salma, Sheila, Sherry, Cherry, Shopie(Sofy),

Tara, Tess(a), Tisha, Xena(Senna), Xenia, Nicky, Vicky, Bambi, Ines, Kia,

Blondy, Erin, Alida, Bernice, Lulu, Leya, Lea, Cristal, Sahara, July,

Pinky, Becca, Blacky, Lizzy, Lizuca, Ruth, Didy, DeeDee, Kenya,

Gloria, Tia, Bia, Marta, Pufa, Pufarina, Puffy, Mona, Baby,

Tyna, Ella, Alice(Alis), Tinkerbell, Rina, Tendresse, Byby,

Tandresse, Blanca, Princess, Minny, Pixie, Coca, Tzusca,

Penny, Tiana, Nancy, Angie, Tora, Kitty, Lucy(Lusy), Mimi,

Fluffy, Zuri, Suri, Micky, Fulga, Zuza, Sheeba, Wella, Mina,

Wendy, Sam, Sammy, Perla, Maiko, Brenda, Allegra,

Pusha, Dixie, Goldie, Shani, Chelsea, Arwen, Jelly, Hermie,

Sony(a), Hilda, Coffee, Carissa, Alexis, Kelly, Inna, Juno,

Missy, Abby, Simba, Gipsy, Suzy, Ada, Brit, Molly, June,

Limma, Vanilla, Ximena, Brielle, Amy, Lia, Dulce, Dolce,

Pretty, Sid, Ava, Sadie, Acqua, Texa, Tiana, Tori, Delma,

Telma, Neila, Nena, Elin, Melly, Celeste(Celesta), Salsa,

Salva, Sana, Sienna, Sela, Lemon, Raisa, Peggy, Pepita,

Lora, Lara, Rona, Cichita.

Alege de aici, sper sa iti placa unul din toate!big grin

| Deni7 a răspuns:

Daca as avea catelusa i-as pune numele Pixie.

| ReadyForMee a răspuns:

Eu am sa it spun numele mele preferate:
Sapphire, Adelle, Buli, Solange(se pronunta Solanj), Elle, Delle si Yuki.Mai este si Ayumi sau Leila, Laila. Sper ca ti-au placut. Daca au fost pe placul tau fundita! Numai bine si sa-ti traiasca papusica! Sa fie sanatoasa si sa te bucuri de ea! Numai bine!
ReadyForMee~~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maia ca am si eu o femela de aceeasi rasa si o cheama maia

| alecsa98 a răspuns:

Bella, cuchi, dollythinking sper ca sunt de folos. daca-iti palc fundita:3

| Dorrean a răspuns:

Lasye

| Ruxi_7370 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa o numesc Fergie (se citeste Fărghi) sau... Mishka. Sper sa iti fie de folos raspunsurile. Daca iti plac astept fundita.

| cineva_9078 a răspuns:

Alfi...mai ales daca e mica si pufoasa... i s-ar potrivi!