| LexuDeea a întrebat:

Hey, TPU. Ce parere aveti de Eminem, Tupac, Drake, Jay-Z? Va place muzica rap? Daca da de ce?

6 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Nu sunt tipul de rap pe care-l ascult, da-mi place muzica în general.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Eminem e ok, Tupac e overrated, iar restul sunt nişte ciori plouate.
Îmi place, nu mai ascult atât de mult, dar mă conectează cu copilăria şi cu pase proaste ale vieţii.

| Kanpeki a răspuns (pentru UnleashedPsycho):

Serios? Jay-Z e cel mai bun rapper in momentul actual pentru ca Eminem nu mai e asa bun. Iar Drake e unul dintre cei mai buni. Pun pariu ca nici nu ai ascultat vreo piesa de-a lui.

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru Kanpeki):

Jay-Z mai e cum mai e, acum îmi place şi mie. Dar pe Drake nu-l suport frate, pur şi simplu mă ia naiba când îl aud. Nu-mi place nimic din ce face, nu e genul meu de rap şi gata. Nu mă interesează pe mine de opinia majorităţii, ce nu-mi place, nu-mi place. Dacă tu aşa consideri, foarte bine. Nu trebuie să avem aceleaşi gusturi şi nici nu ţi le atac, chiar dacă nu sunt de acord cu ele. Şi să ştii că i-am ascultat pe ambii, eu ascult chestii înainte să spun ce cred, nu mănânc rahat aiurea. Şi să ştii că vânzările şi banii nu reprezintă mare chestie. One Direction are succes. Şi se pare ţie că e nu ştiu ce rahat de trupă?

| Kanpeki a răspuns (pentru UnleashedPsycho):

Da, ai dreptate.

| Larisa_Andreea_1997 a răspuns:

Da e preferata mea rapul e cel mai tare eminem si drake sunt cei mai faini iti zic eu mi-e imi place pentru ca e o muzica care canta adevarul